Sparta, neden kızarıyorsun? Savunma oyuncusu sürüşü kaybetti ve ligde beklenmedik bir komplo var

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Sezonda 11, ligde dokuz ervench! sadece istatistikler tüm takımın kolaylıkla öfkesini kaybettiğini gösteriyor, bu da ona kolaylıkla şampiyonluğa mal olabilir.


Başarısız Pazar gecesinden ne kadar pişman olacaklar?


İki şey var: Hızı yakalayamadılar, hata yaptılar, acı çektiler. İlk yarı çok acı verici.


Sonra: birkaç dakika sonra kalktılar, doğruldular ve vc istediler.


Karmaşa: Belden aşağısı felçli aptal Preciad için tekrar içtiler ve yarım saatten az bir sürede yirmiyi bitirmek zorunda kaldılar.


Sonra: Tükendi Letn, tekrar çıkacağını düşünerek gerginlikle titredi. Soruna rağmen. Sparta zayıf ve zayıftı.


Puan: Mlada Boleslav ile ev sahibi takım 1:1 berabere kaldı ve birinci sırayı aldı.


29 Ocak'tan bu yana ilk kez.


Slavia, 27. turun ardından futbol liginde lider durumda. Tek bir puan bile olsa, bunun tüm sezonu belirleyecek bir an olduğunu düşünüyorum.


Ben, ama buna gerek yok.


Kuş evi üst yapısının havalandırdığı bahar merasında küçük şeyler mutlaka fark yaratacaktır. Priske, eğer şampiyonluğu kazanmak istiyorsak, bundan kaçamayız, dedi.


Geçen hafta sonu Vrovica derbisinde Bohemyalılara az farkla yardım eden Slavia'yı kaydederken, Sparta biraz tökezledi. Eğer şaşırtıcıysa sorun değil. Savunan şampiyon son turda özensiz davrandı ve Çek Budjovice'de sadece çorbacının kalesinin kolayca yakalaması gereken önemsiz bir şutu bırakması nedeniyle kaybetti. Bu sefer başka bir pbh vardı.


Kaptan Ladislav Krej çok eğlendiğimizi düşünüyordu. Aniden ilk biz değiliz ama bundan emin olamayız…


Açıkça söylediğim için kusura bakmayın, sporda avcıya karşı duygularınızı gizlediğinizde ikiniz de böyle konuşursunuz.Sparta kaptanı Ladislav Krej, Mlad Boleslav kalesine kafa atıyor.Gergin olması Sparta'nın kendi hatasıydı. Geçtiğimiz ay derin bir depresyona girdi ve esas olarak tüm sezon boyunca kırmızı kartlarla kredisini kaybetti. Sonuncusu kabul edilemez. Koç Priske onun hayatını mahvettiğini söyledi. Genellikle hataları ve yanlış oyunları belirtmek için fazla bir şey yapmaz. Ama bunu affedemezdi. Ekvador'un temsilcisi ve en pahalı transferlerden biri olan Angelo Preciado yine başarısız oldu.


Birinden beklenecekse bu ondandı. Tüm lig, devasa bir çerçeveye sahip beklerin yakalanmasının kolay olduğunu ve hemen başladığını gördü. Mlad Boleslav'dan Soupe bu taktiği örneklerle dolu olarak somutlaştırdı: Preciado şaşırıp penaltı kazanmaya çalıştığında, Sakala'nın kontra atağı ona yakın mesafeden bir şey fırlattı ve hemen kalçasına bir dirsekle sert bir darbe aldı.


Baş hakem Rouek, asistanına gerçekten kırmızı kart verip veremeyeceğini uzun uzun iki kez sordu ve o, video uyarısı olmadan bile bunu yaptı. Kesinlikle doğru. Sparta 59. dakikada nehri sular altında bıraktı ve Preciado büyük bir hata yapmaya karar verdi.


Ondan ne haber? Her zaman papiktir.


Belirli futbol becerilerini değerlendirirken ligde daha iyi bir sağ bek bulamazsınız. ipern, hızlı, teknik olarak vi'de, in si'de, sanatı canlandırmak için. Çılgınca girdilerin tüm artıları var çünkü onlara güvenemezsiniz.


Vdla Sparta, Belçika'daki Genk'ten kimi istiyorsun? Ne büyük bir onur, çünkü Preciado önceki kariyeri boyunca iki kez ihraç edilmişti. VeSpart bir yıl içinde kolayca kırmızı kart görebilirdi: Slavi ile derbide bariz bir penaltı nedeniyle affedildi, ancak maçı bitiremedi. Vera, elleri başının arkasında, darbeden sürünerek çıktığında, karanlığından ne kadar vazgeçtiğini biliyordu.


Sakal'a aptalca bir darbe indirdikten sonra ellerini geri çekti ama bu tuhaf bir savunmaydı.


Seni yine özleyecek, son seferde seni kurtardı, eğer tekrarlarsan hapse girmene izin verilmeli.Sout'u al