Lonca boyacıları sosyal daireleri ücretsiz olarak iyileştirdi, müşteriler beyazı seçti

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Jindichov Hradec'teki ortak evin ortak odasında saat alışılmadık derecede erkendi. Mahalle sakinlerinin çoğunluğu, çevresinde yırtık pırtık tulumlar giymiş bir grup çocuğun koştuğu kanepede evcil hayvanlarıyla birlikte oturuyordu.


Chrnn bydlen sosyal kuruluşunun daireleri, Çek Cumhuriyeti'nin küçük loncası, lake ürünleri ve ücretsiz resim için duvar kağıtları tarafından tamamen işgal edildi. Bir gün içinde engelli insanlar yavaş yavaş evlerini iyileştirdiler.


Zamanla ilerler. Komplikasyonlar minimum düzeydedir. Yönetim kurulu üyelerinden biri, birkaç saat çalıştıktan sonra, orada burada çatlaklar ortaya çıkacağını, ancak çok fazla olmadığını, çünkü yeni bir binada olduğumuzu bildirdi.


Pazartesi günü küçük evin sakinlerinin yarısı hizmetçiyi odalarda buldu. Burada iyi yapmışlar, hemen soldaki odada yaşadım. Rena, bizi saat yedide uyandırdılar ama hazırlıklara yardım etmemize gerek yoktu dedi.


Bir günde toplam 600 metrekarelik alanı boyamaları gerekirdi. İkinci odada ise duvarların bakımının kolay yapılabilmesi için müşterilerin yere yatması gerekiyordu. Loncanın yönetici editörü Pavel Ateka, yıkanabilir iç mekanların olduğu ve ortak alanlarda buna uygun nötr renkler seçtiğimizi açıkladı.


Esk'te Cech yönetimindeki bir sosyal organizasyona boya, boya ve Kadoron duvar kağıdını ücretsiz olarak yardım edecekleri hayırseverlik etkinliği. Örneğin geçen yıl Chrnni, Tbor'daki Fokus konutundaydık. Atek, her zaman hataya yer olan ve gerçekten hareket edebileceğimiz yerleri seçelim, diye paylaştı. Siyah apartmanların boyanması işine de dahil olmaya çalıştığını sözlerine ekledi.


Loncamızı seçtiğiniz için çok mutluyuz. Hızlı ve profesyonel bir boyama işlemi gerçekleştireceğiz. Naplno'nun bağlı olduğu Jindichv Hradec Sosyal Hizmetler Merkezi editörü Radka Vegrichtová, Kesinlikle burada olacak ve bizim için asıl önemli olan, müşterilerimiz için daha fazla ekipmanın yenilenmesine yatırım yapabileceğimiz mali kaynaklardır.


Hvzdrna topluluğunda, her birinde odalarını, mutfaklarını ve ortak alanlarını yeniden boyamayı başaran altı engelli kişinin yaşadığı iki aile evi işletiyor. Destek düzeyi düşük, pratik olarak bağımsız bir müşterinin yaşadığı panel evde bir daire kiralıyoruz. Vegrichtov, bu yüzden dairelerini iyileştirmeleri gerektiğini unutmadı.


Etkinliğe yerel belediye başkanı Jaroslav Zvitkovsk katıldı. Hradec'te yaşadım ve bazı barınaklarda çalıştım. Hizmetlerimizi tamamen sosyal organizasyona sunduk ve onlar da kendilerine acilen beyazlatılması gereken alanlar yarattılar, sadece lonca.


Chrn vydlen Tamamen zihinsel ve kombine engelli kişiler için sosyal konut sağlar. Bunlar, Jindichov Hradec, Tebon, Lomnice nad Lunic ve Liov'da 80 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahip, topluluk niteliğindeki bireysel ve grup konutlarıdır.