Litvínov'daki kuyruklu yıldız seriyi eşitledi, Třinec Budějovice'de maç puanını kullanmadı

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Günün sonunda bile yarı finalde hâlâ boş yeriniz var. Tinec, Çek Budjovice'nin buzundan topu çıkarmayı başaramadı, seride kaybetti ve ilerlemek için mücadele etmesi gerekecek. Dominik Hrachovina, güneyde kaleci Dominik Hrachovina'ya ev sahipliği yapıyordu.


Litvnov durumu daha da karmaşık hale getirdi. Comets'in kendi sahasında oynadığı iki maçın ardından iki kez bocaladı ve serideki bir sıçramayı kaybetti. Brno takımının formasıyla Jakub Flek, sadece ceza sahası açarak iki asist yaparak kendini gösterdi.


Pazar günü Tinc ve Brno'da saat 17.00'den itibaren beş kurtarma operasyonu planlanıyor.


Bu dakikaların ardından Jakub Flek, Comets'in maça aktif olarak dahil olduğunu ilk golle doğruladı. Brno Tonk orta koridordan güçlendirilmiş bir top aldı, defansın arkasında barın kenarına geldi ve Tomek'in önünde tek başına pakı kalesinin kapağının altına kaldırdı.22 Mart 2024, 18:21 pspvek arşivlendi: 22 Mart 2024, 19:40.

Flek kendini dışarı atmaya izin verdiğinde eve bir ipucu verdi. Ancak kimyagerler ne pesilovka'dan ne de Kudrnova'nın köpeğinden kurtulamadı.


12. dakikada Kometa ikinci kez sevinç yaşadı. Kanadalı defans oyuncusu Greg Moro, Tomko'nun kalesine yakın bir yerde bir delik buldu ve Brno formasıyla çıktığı yedinci maçta ilk kez forma giydi.


Konuk ekibin ikinci golü maçı başlattı, ev sahibi takımın golü ilk periyotta kaldı ama Tomek golü kapattı. İkinci yarının başında Kometa 10 sayı farkla geri döndü. Kristin Pospil tüm vuruş boyunca köpeği sürdü ve Tomek'i yer steli ile dövdü. Hemen kaleciliği bıraktı ve yerini Zajek aldı.Kometa'dan Kristin Pospil (sağda) gl.Litvnov, Havelka'nın Furch'tan hemen önce açıktaki barikata ulaştığını hayal edebilirdi. Ancak Komety'nin kalesi beton tarafından zekice engellendi.


Skre daha sonra tekrar misafir tarafına döndü. Maçtaki ilk penaltıyı, güzel bir kombinasyonun ardından Steve Moses, Zajko'nun kalesinin açılışında ilk şutu kullandığında kullandı.
Litvnov'dan Andrej Kudrna, Brno'dan Dominik Furch'un önünde.Ondej Kae ilk Litvanyalıyı sağlayabilirdi ama ben Furch'a gittim. TV'de TV ancak başarısız oldu. Konuk ekip son yarıda oyunu kontrol etse de Tom Marcinko'nun zayıf şutuyla beş gol atmayı başardılar.


Ancak bir dakikadan kısa bir süre sonra Petr Koblasa, Petr Koblasa'nın ilk golünden faydalandı ve skoru 1:5'e getirdi.22 Mayıs 2024, 20:27 pspvek arşivlendi: 22 Mayıs 2024, 19:41

Karel Mlejnek (Litvnov): Önlerinde iki yakın maçla yeni bir seri var. Ne yazık ki bu bireysel hatalarla takıma çok basit bir üstünlük sağladık ve sonrasında bir dönüş tarifimiz olmadığından dramatize edilmiş bir maçın içine düştük. Henüz evin çevresini kullanmamış iki esmer insan tanıştı.


Jaroslav Modr (Brno): Sri dengelendi. İki iyi karanlıkla ren geyiğine karşı oynayın. Maça iyi başladık, maçın birçok anında gol yedik. Eve işe gidiyoruz.
Tipsport ekstra lig 2023/24

22/03/2024 17:00

Montajlar:
D. Kae, O. Kae, N. Head – . Zajek – K. Zile, P. Demel – R. alda, M. Barnek – K. Czuczman, D. Zeman – J. Strejek – L. Kirk, M. Suke, P. Koblasa – A. Kudrna, O. Jurk, L. Vlek – M. Matalsk, P. Zygmunt, M. Havelka
Montajlar:
D. Furch – M. aloga, D. Gazda – R. Kuek, R. Holland – L. Kak, G. Moro – Z. Osburn – K. Pospil, T. Marcinko, J. Kos – M. Zaovi, L. Cingel, J. Flek – T. Vincour, A. Zboil, S. Moses – Z. Okl, A. Kollr, M. Kohout


Karar: A. Jebek, T. Mejzlk – J. Ondrek, D. Thuma

Hariç tutuldu: 2:4, Evet: 1:1, Zayıflamış durumda: 0:1, Atılan goller: 20:26, Vahşi şair: 5.944 (kapasitenin %99'u 6.011), srie durumu: 2:2

Çevrimiçi rapora tıklayın
esk Budjovice Tinec 4:1


Durum sri 1:3


Maçta yine büyük fırsatlar kaçırıldı ancak iki dakikadan kısa bir sürede goller atıldı. Beşinci dakikada Jchym Kondelk, ev sahibi takımın çapraz saha golünden yararlandı ve Mazanc'a tencel steli ile hızla geldi.


Sadece birkaç saniye sonra konuklar skoru eşitledi. Richard Nedomlel bir vuruş yaptı, Hrachovina bir an için kaleyi seçti ve pak yakalayıcının eline düştü.
Tince'den Richard Nedomlel, kale çizgisinden takım arkadaşı Tom Kundrtek ile seviniyor.Ancak ev sahibi taraftarın hayal kırıklığı uzun sürmedi. Yedi dakikalık periyodun başında Motoru, Matj Toman'ın isabetli yerden şutuyla sallanıyordu. 20 yaşındaki oyuncu ilk golünü play-off'larda attı.


Dakikalar geçmesine rağmen anları yakaladılar, iç sahadaki maçtan şeyler aldılar ama şanslarını değerlendiremediler. İlk yarının canavarı olan ev sahibi kaleci Hrachovina'nın çok işi vardı ve zayıf bir durumdayken Dao ve Voenlek'e karşı iki harika hamle ortaya koydu.


İkinci seferde oldukça aktif olan Kondelk tekrar aksiyona girdi ancak yarışı Mazanc'ın arkasında bitiremedi. Hudek, Slezany adına eşitliği sağlayabilirdi, Hrachovina'nın karşısına çıktı ama başarısız oldu.
Tince'den Budjovick Jchym Kondelk pekonv Marko Mazanc.Oyunun ortasında Kondelk, zekice Mazanc'ın önüne dönerek beşinci fırsatı yakaladı. Böylece Steel'i yaptılar. Ciencialova kalenin hemen üzerindeki çizgiyi geçti, Hrachovina bir çimdikle birkaç uzun adım attı. Hudkov'dan sonra steli bile çaldı.


55. dakikada gol sevincini yaşattı. Adam Kubk, misafirden yararlanarak onları bir stel ile dağın altına götürdü. Bitime iki dakika kala Jan Ordo, Jihoech Glam'in ilk golünü boş kaleye attı.22 Mayıs 2024, 22:09 pspvek arşivlendi: 22 Mayıs 2024, 21:13

Ladislav ihk (esk Budjovice): Tabii ki zamanda geriye gitmek istedik. Pesilovka'ya bir gol koyduk ama kendimiz de böyle bir talihsizlik yaşadık. İlk teyzenin yanlardan nispeten güneşli olduğunu düşünüyorum. İkinci yarıda taç atışını kaybettik, golümüz olmadı ama topu yuvarladık. Kabinde biraz yedik ama son gün çorbayı kalan kayıplarla oyuna getirdik. Buna inanamıyorum. Karanlığın hedefi ve cesareti sayesinde hayatta kaldık. Elbette bu hatadan dolayı üzgünüz ama bundan ders alıp bundan kaçınmalıyız. Sri'yi buraya, Budjovice'ye gelmeye teşvik etmek ve olayları daha dramatik hale getirmeye çalışmak için elimizden geleni yapacağız.


Zdenk Motk (Tinec): Yan taraftaki ilk teyze yağsız, tuzsuz, patensiz, kavgasızdı. Ancak ev sahibi takım için sonuç 2:1 oldu. Arkadaş ve teyze oldukça güneşliydi, çıta ve kale ağı oluşturduk. Maalesef onları affetmedik. Biri yerleşik bir kaskla ısınır. Hatta bazen oluyor ama bugün olmadı.
Tipsport ekstra lig 2023/24

22.03.2024 17:30

Montajlar:
D. Hrachovina – M. Doudera, O. Kachya – J. tencel, P. Pcha – M. Gulai, R. Vrblk – D. tich – M. Bernek, J. Kondelk, M. Gula – J. Ordo, F. Pikryl, D. Simon – A. Kubk, L. Pech, J. Valsk – J. Kolek, L. Vopelka, M. Toman
Montajlar:
M. Mazanec – A. Smith, M. Marinin – R. Nedomlel, T. Kundrtek – A. Polek, M. Admek – P. enkek – D. Voenlek, A. Nestrail, M. Rika – M. Dao, D. Cienciala, L. Hudek – M. Roman, P. Vrna, A. Helewka – V. Draveck, V. acho, P. Hrehork


Karar: J. Jaro, J. indel – T. Brejcha, M. Zka

Hariç tutuldu: 4:6, Evet: 1:0, Zayıflamış durumda: 0:0, Atılan goller: 34:15, Vahşi şair: 6.421 (6.421 kapasitenin %100'ü), srie durumu: 1:3

Çevrimiçi rapora tıklayın