Doudera, kendimizi maksimuma kadar sıkıştırdığımızı söyledi. Sonunda soğuktan kurtuldu

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Bu bizim için çok kötü bir son ama seriye geçiş şeklimizden dolayı çocuklarla gurur duyuyorum. Önceki dokuz sezon çelik takımında forma giyen Esko Budjovice'den defans oyuncusu Milan Doudera, Tinec'e nasıl katlanabildiğimizi anlattı.

Tinec antrenörü Zdenk Motk, serinin ardından onun hakkında iyi bir formda olduğunu açıkladı.

Motor esk Budjovice'nin hokey oyuncuları, ekstra lig tarihinde play-off'larda skoru 0:3'ten 4:3'e çeviren ilk kişi olabileceklerinin farkına vardılar mı?

Çok değil, diye yanıtladı tonk Milan Gula. Bizi yedinci atışa getiren oyuna odaklandık. Bir adam, onu boş bir duvara koymayacağım, diye karar verdi ve bu yüzden onları affet.

Kadopdn Çeyrek finaldeki domuz etlerinin ardından motor devreye girdi.

Kaybettiğimizde her şeyin biteceğini biliyorduk. Hatta belki birimiz düştük ve diğer her kavgamızda rahatladık çünkü kaybedecek hiçbir şeyimizin olmadığını biliyorduk. Doudera, bugün tek bir adam hakkındaydı ve en üzgün olan da bizdik, dedi.

Milo Romano'nun 50. dakikada attığı gol, açık kale önünde topun ribaundunda etkili oldu…

Bu tür kavgalarda diskin birinin pateninden veya pantolonundan sektiği görülür. Çoğu zaman böyle bir ses karar verir ve bu bir kez daha doğrulandı. Sonra Tinec rehbere bir göz attı. Sona yaklaşık on dakika kalmıştı ve cevaba fazla zaman kalmamıştı. Doudera, “Ve biz herhangi bir anlaşmaya bile girmedik” dedi.

eskobudjovit, sezonu olumsuz değerlendirmeyeceklerini kabul etti. Doudera, bize daha birçok sezon deneyim kazandıracak bu kadar zorlu kurtarışlar yaptığımız için mutluyuz dedi.

Yedi kurtarıştı, tek bir hatayla ilgili. Biz ona verdik, Allah korusun bizim başımıza geldi. Coşku içindeydik, bu açık ama her kurtarma farklıdır. Eskobudjovice antrenörü Ladislav ihk, bulutların üzerinde uçmadığımızı belirtti.

Milan Gula, “Kuşla hokey oynuyorum ve bu seriyi oynayabileceğimi biliyorum” dedi. Bu, sekiz yaşındaki çocuğumu dl oynamaya motive ediyor. Bunlar hayatınız boyunca unutamayacağınız deneyimlerdir. Ve bunu sizi destekleyen taraftarlarla birleştirince öyle bir atmosfer oluşuyor ki, herkese iyi geliyor.

Yedinci çeyrek finalin üçüncü çeyreğinde Eskobudojice'nin hokey oyuncuları artık seslerini kaybedecek gibi görünüyordu.

Sanırım öyle, katılıyorum, dedi Douder. Bizim için kısa sürede büyük bir kurtuluş oldu. Ayrıca Tinec çok pahalı bir çorbadır. Kendimizi maksimuma çıkardık. Herşeyi orada bıraktık.

Douder şimdi çılgın takım arkadaşlarının nasıl davrandığını izleyecek mi?

Hokeyden nefret ediyorum çünkü gerçekten eğlenceliydi. Ön tekerleği de ısıttığımız için soğukta kaldık. Milan Doudera, ancak zaman ilerledikçe bırakacağım ve onlar için parmaklarımı çapraz tutacağım dedi.