Budějovice'den Kondelík, Třinec'in baskı altında olduğunu düşünüyor. Ayrıca “55 yaşındaki Pecha”ya da övgüde bulundu

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Kondelkov'un 53. dakikada yaptığı faulün ardından Steelers, 5 saniye geride kalarak 49 saniye kazandı.


İlk turda, golümüzün performansının altını çizmem gerekiyor, Dominik baştan sona muhteşemdi, 3:2 oranındaki aradan sonra ortayı çekti. Ve üçüncü gün kendimi kandırdığımda çocuklar mükemmel bir iş çıkardılar. Uzun zamandır Tinec'in yatağı bile yoktu.


Tutuklama sırasında evin yerle bir olduğu ve antrenör Ladislav ihk'in mola verdiği sırada takımınıza ne oldu?
Bize baskı yapacaklarını biliyorduk, hatları biraz bozdular, yakıştı. Tam kıçımızın üzerinde aptal bir gl var, ne büyük bir tekme bu. Suçlayın, başardık. Bana her şey olabilir. Tüm kurtarmalar dengeliydi.


Anne babanı nasıl görüyorsun?
Bir köşede duruyoruz ve dönecek yerimiz yok. Kaybedersek sezonumuz biter. Ama baskı altındalar. Harika bir atmosferin olduğu, seyircilerin en iyi dostumuz olduğu Budvar arenasına geri dönüyoruz. Bu, arttırma şansımız olan çok büyük bir fırsat.


Seriyi 0:3 kurtarışlarla kaybettiğinizde rahatladığınızı mı düşünüyorsunuz?
Harika bir ekibim var. Bunu karşılayan tek bir oyun yok. Bu kurtarmanın ardından dördüncüye tüm gücümüzle gireceğimizi düşündüm. Olay bizim evde ve burada yaşandı. Vichni bunu gördü. Çocuklar harika blok yaptı, Michal Gulai, Kuba Valsk, Luk Pech ve verdi Biz gençler, beş buçuk yaşındaki Pechek'in nasıl kafa üstü ağlara doğru kaydığını gördüğümüzde, her birimiz bunu yaptık.Buz hokeyi oyuncusu Petr Vrna (solda) ve Patrik Hrehork, play-off çeyrek finalinde Budjovic takımından Jchyma Kondelka'nın üzerine düşüyor.Pesto, fırınları biraz sonra mı aldığını sanıyorsun?
Bu konuda seni rahatsız etmeye değmez. 3:0'dı, 3:2, peki ya iki yıldan az. Amacımız evi sallamaktı, bunu da yaptık. Tekrar yüzde yüz yirmiyi vermemiz lazım.


Milan Gulae'nin akrabasının glu sla'sına mı geldi?
Kendi kendine kredi. Nejdv muhtemelen steli engelledi. Ya o ya da Ordy (John Ordo). Pakı ileri ittiler ve Guli bir yıldız olduğunu gösterdi. Eğer ansa girerse ıskalayacak. Takım olarak geride kaldığımızda onun gelip saygın kadehimizi kaldırması iyi bir şey. Krishna vurdu.


Milan Gulae'nin yazdığı Budjovice'nin tonkasının belirleyici gl'si:


24 Mayıs 2024, 21:07 pspvek arşivlendi: 24 Mayıs 2024, 21:45.

Ayrıca önceki yıllarda Tinc ile şampiyonluklar kazanan defans oyuncusu Milan Doudera'yı da gördüler. Akışta yardımcı, savunmada güvenilir. Vm ilk gl'ye kaydedildi.
Her zaman harikalar yaratıyor. Üçüncüde beşincide zayıflayan ana pi, diski iki kez zekice kazandı. Milan harika bir oyuncu, üzgünüm, onun golü buydu. J boş kaleye şutunu çekti. Tüm seri boyunca ne kadar tecrübeli olduğunu gösteriyor, tüm bu unvanları bedavaya almadığını görebiliyorsunuz. Baskı altındayken, pakı devirmeye çalışana kadar oyunu mükemmel oynuyor, soğukkanlılığını nasıl koruyacağını biliyor.


Jchym Kondelek tarafından canlandırılan Budjovick etkileşimi:


24 Mart 2024, 19:00 pspvek arşivlendi: 24 Mart 2024, 21:45.

Kurtarışlarda 0:3 skorla, ekstra ligde şu ana kadar hiç kimse berabere kalmadı. Biliyor musunuz?
(Gülümsemek) Tutuklamadan alın. Her oyunda sınırsız. Birisi kazara düşerse, başkası biner. Tommy'ye bahis (Adama), anlaşılan Gerçekten iyi bir takımımız var, mükemmel hedeflerimiz var. Bana bir şey yap.Sout'u al