Budejovice voleybolcuları Kladno'yu yenerek finale yükseldi, Aslanlar onları bekliyor

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Ignacio Luengas (solda) ve Eskch Budjovici pijmaj m'den Michael Kovak.
| fotoğraf: TK

Esk Budjovice serideki ilk iki düelloyu 3:0 ve 3:1 kazandı, ancak Kladno Cumartesi günü aynı muhteşem ev sahibi galibiyetiyle düelloyu 3:0 daha da uzattı. Ancak Jihostroj dramaya izin vermedi ve 25:22, 26:24 ve 25:20'deki sonuçlardan sonra kendi kızlarına karşı karar puanını kazandı.


On şampiyonlukla Çek Extraliga'nın en iyi takımı olan Çek Budjovice'nin voleybol takımı, tamamlanan son beş yılın finallerine yükseldi. Ama 2019'dan başlayalım.


Tk zpas'tı ama sadece bugün değil. Olumlu tarafı, bir nevi depoya benziyordu, yani koyu bir karanlıktı. Çek televizyonunda Esko Budjovice'den Andrzej Kowal, 3:0 kazanmamıza rağmen setlerin eşit olduğunu söyledi.


Polonya Finlandiya Serisinin tekrarı haftada altı kez Prag'da gerçekleşecek. Her gün Finle oynamazsın. Bu takım bunu alacak, bütün sezon bunun üzerinde çalıştık. Jihostroj'un direktörü Eduardo Sobrinho, Prag'a karşı iyi bir seri oynayabileceğimizi biliyoruz dedi.Antrenör Arnaud Josserand, Kladno'da voleybolcuları öldürüyor.Kladno, Salı gününden itibaren iki maçta Pbram ile üçüncülük için mücadele edecek. Kladno antrenörü Arnaud Josserand, bronz madalya için savaşacağımızı söyledi ve dördüncü maçın dengeli ilk iki setinde kaçırılan fırsatlardan dolayı pişmanlık duyduğunu söyledi.


Budjovice iyi bir takım ama birinci ve ikinci sette kurtarmak zorunda kaldığımız pek çok durum yaşadık ama başaramadık. Bu bir koda. İlk iki set gerçekten dengeliydi, ekl.