Yoğun bakımdaki 18 yaşındaki gence yakıt dökülüp ateşe verildi

A 18 yaşında genç bir adam hastaneye kaldırılmak zorunda kaldım ciddi yanıklar bir odada yoğun terapi bu cuma bir meydanda saldırıya uğradıktan sonra Rada Tillyiçinde ÇubutNeresi Üzerine yakıt döktüler ve meşaleyle ateşe verdiler. Aslında Bir şüpheliyi tutukladılar.

Şiddet olayı, bu Cuma sabah saat 2’den kısa bir süre önce, kurbanın bazı arkadaşlarıyla birlikte olduğu sırada meydana geldi. “Juan Domingo Peron” MeydanıComodoro Rivadavia merkezinin yaklaşık 15 kilometre güneyinde bulunan söz konusu şehirde.

Çocuklar sakin bir şekilde mate içiyordu ve birdenbire beyaz maskeli, kovalı ve meşaleli bir adam ortaya çıktı.Yanan gencin annesi Lourdes, bu öğleden sonra yerel basına verdiği demeçte, onlara yaklaştı ve meydanı terk etmezlerse onları ateşe vereceğini söyledi ve öyle de yaptı.” dedi.

Anne oğlunun güvencesini verdi “Göğsünde, kollarında, sırtında, tüm yüzünde, kafasında, saçlarında ve boğazından ciğerlerine kadar solunum yollarında yanıklar oluştu.”“Yani durumu ciddi, yoğun bakımda ve 72 saattir solunum cihazına bağlı.”

Kadın ayrıca saldırının ardından şunları söyledi: “Çıkarılan kişi sanki hiçbir şey olmamış gibi meydanın yanındaki eve girdi.”

Eyalet hükümeti kendi adına şunları bildirdi: “Chubut Polisi, Polis Soruşturmaları Bölümü aracılığıyla, Adamı bu cuma tutukladı Rada Tilly’deki bir meydanda yanıcı sıvılar kullanarak ve yüzünü gizlemek için beyaz bir maske takarak bir grup arkadaşına saldıran ve 18 yaşındaki bir genci ağır yaralayan kişi”

Olaydan birkaç saat sonra ajanlar bir operasyon düzenledi. şüphelinin evine baskın5 tanığın kimliği belirlendi. Olayın faili olduğu iddia edilen kişi orada tutuklandı. “cinayete teşebbüs”.

Resmi bilgi raporu ayrıca Vali Ignacio Torres’in genç stajyerin ailesiyle derhal temasa geçerek onlara destek olduğunu garanti ettiğini belirtti.

Télam’dan gelen bilgilerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir