Yılbaşını kutlamak için caddeyi kapattılar, arabasıyla geçmeye çalışan adamı öldürdüler

Kutlamaların ortasında Yılbaşı Bir grup Ituzaingó sakini, 2024’ün başlangıcını sokakta karşılamaya karar verdi ve bu da trafiğin kesilmesine neden oldu. Bu bağlamda Buenos Aires Cezaevi’nin bir çalışanı oradan araba ile geçmeye çalıştımancak buna izin verilmediği için kısa sürede şiddete dönüşen tartışma başladı. adamın vurulmasıyla sona erdi.

Olay Pazartesi günü erken saatlerde Pérez Quintana ile Los Matreros arasındaki Maestra Muñoz 2,000’de meydana geldi. Marcelo Orlando Villalba (49)Çocuklarıyla birlikte arabayla seyahat eden , sokakta dans eden bir grubun önünde yürüyüşü durdurarak yolunu kapattı.

Mahkum geçmeye çalıştı ve arabasına çarptılar, o da dışarı çıktı ve orada bulunanlardan bazılarıyla tartışıldı.

Bu koşullar altında kurşunlarla saldırıya uğrayan ve bacağından ağır yaralanan Villalba, bunun için Ituzaingó Norte Bicentenario Hastanesi’ne nakledildi. nerede öldü.

Soruşturma kapsamında bir kişinin Oğluna cinayet silahını verdi.

Tetikçi olacak olan oğlu hâlâ Kendisi bir kaçak ve yoğun bir şekilde aranıyor.

Mağdurla ilgili kaynaklar onun SPB’de yönetici olarak çalıştığını söyledi.

Soruşturma, önümüzdeki birkaç saat içinde tek tutukluyu soruşturacak olan Ituzaingó’nun Merkezi Olmayan Öğretim İşlevsel Birimi (UFI) 2’den savcı Patricio Ventrichelli tarafından yürütülüyor.

Savcı, bölgedeki güvenlik kameralarından alınan görüntülerin ve ifadelerin analizi üzerinde çalışırken, şüpheli üzerinde yapılan dermotest sonucunu da bekliyor.

Saatler önce Çinli bir tüccar vurulmuştu

Aynı kasabada Cumartesi günü 37 yaşında Çin uyruklu bir adam öldürüldü. süpermarkette bacağından vurulan kurşunla yaralandı ve araştırmacılar bunun sözde “Çin mafyası” tarafından yapılan bir saldırı olduğuna inanıyorlar.

Daha bu Salı günü duyurulan saldırı, geçen Cumartesi akşam 6’dan birkaç dakika önce, kuzey Ituzaingó’daki Posta de Pardo 1449’da bulunan “Süper Mavi Gökyüzü” süpermarketinin girişinde meydana geldi.

Kurbanın kimliği, binaya girerken daha sonra kaçan bir adam tarafından sağ bacağından vurulan Zhuang Hug olarak belirlendi.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerden birine göre, mağdurun süpermarkete girdiği ve beyaz gömlekli başka bir adamın arkadan yaklaşarak ona ateş edip uzaklaştığı görülüyor.

Olay 2’nci karakol personeli tarafından araştırılıyor. Sözde “Çin mafyası”nın saldırısının izinin sürüldüğü Villa Ariza’da.

Saldırının ardından adam hastaneye kaldırılarak Pazar sabahı taburcu edilirken, uzmanlar işyerinin güvenlik kameralarından alınan görüntülerin sonuçlarını ve davanın savcısı Marcelo Tavolaro tarafından düzenlenen diğer prosedürleri bekliyor.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir