Uyuşturucu karşılığında iki kızını istismara veren çifti tutukladılar

Bu perşembe günü kaplıca kasabasında bir çift tutuklandı Kutsal Teresita olmakla suçlandıktan sonra iki kızına verildi9 ila 12 yaşları arasındayken, yani uyuşturucu karşılığında cinsel istismara uğradı.

Polis kaynakları haber ajansına bilgi verdi Telam Soruşturmanın bir şahsın şikayeti üzerine başlatıldığı belirtildi. erkek kardeşi ve ortağı uyuşturucu bağımlısıydı.

İfadelerine göre her ikisi de şu anda 13 ve 16 yaşlarında olan kızlarını çocuk sahibi olmak üzere teslim ettiler. uyuşturucu karşılığında tecavüze uğradı veya kaydedildi.

Savcı Walter Mércuri ise küçüklerin cezaya tabi tutulmasını emretti. Gesell Odası testi. Orada, kurbanların en büyüğü, saldırıların Buenos Aires’in güney banliyösünde yaşarken, kendisi henüz 9 yaşındayken başladığını söyledi.

Özellikle anne ve babasının kendisini buna zorladığını ifade etti “reşit olan erkeklerle cinsel ilişkiye girmek” ve ayrıca onu çıplak olarak, uyuşturucu, para alışverişi yaparken veya “ödenmemiş borçları ödemek” için kaydettiklerini söyledi.

Portala göre Acil24Kız bir gece küçük kız kardeşinin yatakta olmadığını fark etti ve aşağı indiğinde onu bir adamın kollarında buldu. Daha sonra elinden tuttu ve bağırarak onu odasına götürdü: “Bana yaptığının aynısını ona yapmayacaksın.”

Daha sonra amcasını aradı ve yaşadığı dehşeti ona anlattı. Hiç tereddüt etmeden şikayette bulunmak için polise gitti.

Davanın başlığı şuydu:küçüklerin yolsuzluğu bağ nedeniyle ağırlaştırılmış, pornografi üretimi Mağdurların 13 yaşın altında olması nedeniyle durumu ağırlaştırılan çocuk ve ağırlaştırılmış cinsel istismar bağlantı için.”

Aynı şekilde savcı iki baskın emri verdi. Bu operasyonlarda, Departman Soruşturma Heyeti’ne (DDI) bağlı personel Dolores’i gözaltına aldı. 40 yaşındaki kadın ve erkek kendi evlerinde Kutsal Teresita.

Savcı Mércuri her ikisinin de karakola götürülmesini ve önümüzdeki birkaç saat içinde soruşturulacaklarını emretti.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir