Top aramak için nehre atladı, ortadan kayboldu ve 7 gün sonra ölü bulundu

Bir haftadan fazla süren aramanın ardından ölü bulundu Nicolas Ferro. Sahilin bir bölümünde cansız bir ceset bulundu Carmen de Patagones Polis memurları ve Donanma Valiliği personeli tarafından gerçekleştirildi.

20 yaşındaki genç, ayın 8’i Pazar günü futbol topu aramak için suya atladıktan sonra Negro Nehri’nde kaybolmuştu. Bu ondan elimizde kalan son görüntüydü.

Ferro suya atlamaya karar verdiğinde yanında annesi ve kız kardeşi de vardı. Hatta oğlunun yanından geçmekte olan bir adam, gencin çıkmadığını görünce nehre dalarak onu kurtarmaya çalıştı ancak onu su altında bulamadı. Genç adam suya battığı ve bir daha ortaya çıkmadığı için ortadan kaybolması bir sırdı.

O tarihten bu yana, Maragata sahilinde Valilik Personeli, Toplum Polisi, DDI ve Belediye Güvenliğinin katılımıyla bir operasyon düzenlendi.

Polis kaynakları, El Malecón kaplıcasının yakınındaki sahildeki suda tuhaf bir şey fark eden yerel bir sakin tarafından bulunan cesedin bulunmasının ardından, kurbanın kendi akrabalarının, onun aranan genç adam olduğunu anladıklarını doğruladı.

Olayla bağlantılı kaynaklar, “Komşu, Donanma Valiliği personeline haber verdi ve durumu alarma geçirdi; personel hemen olay yerine gitti ve daha sonra bir haftadır aranan çocuğa ait olduğu anlaşılan bir kişinin cesedini buldu” dedi.

“Çocuğun Negro Nehri’nde kaybolduğu yönündeki rapordan bu yana, hem Viedma hem de Carmen de Patagones kıyılarında kapsamlı bir arama operasyonu başlatıldı” diye eklediler.

Carmen de Patagones Güvenlik Bakanı Sandro Pino, “Quinta Mau civarında, ancak Negro Nehri kıyısında bulunan cesedin, kayıp genç adam Nicolás Ferro’ya ait olması nedeniyle arama sonlandırıldı” dedi. .

Olanlarla ilgili olarak, “ortaya çıktığı sırada, bu Pazar saat 11 civarında, çocuğun babasının nehirde kürek çektiğini”, arama ekibiyle işbirliği yaptığını ve bu nedenle “keşiften kendisine haberdar edildiğini” bildirdi. Kanal 7’nin o kasabadaki haberine göre Pino şunları ekledi: “Sonra onunla röportaj yaptım, ona neler olduğunu anlattım, geldi ve cesedi tanıdı.”

Tespitin ardından cenaze, Carmen de Patagones Savcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında ilgili otopsi yapılmak üzere morga nakledildi. Daha sonra cenaze, cenaze törenine devam edebilmeleri için Ferro’nun akrabalarına teslim edildi.

Télam’dan gelen bilgilerle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir