Yerel halk Mlýnská stoka kıyısındaki kesimleri memnuniyetle karşıladı, ağaçlar tehlikeliydi

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Erkek tacı olan bir akçaağaç olması gerekiyordu. Sadece nizam haklardandır ve yıllar önce terk edilmiştir. Pazar gününe kadar insanlar ve yayalar Budjovice'nin merkezindeki Vrchlickhonbe'nin kapalı olacağı gerçeğiyle uğraşmak zorunda kalacak.

Vltava nehrinin kaynağı, Mlnsk kanalizasyonunun etrafındaki bir ağacı sökmeye başladı. Bu, araba duvarlarının üzerindeki bazı ağaçların kötü durumları nedeniyle yerle bir olması gerektiği anlamına geliyor. Başka bir telefon görüşmesi. Mnesova'dan UT lv caddesine kadar motorlu testerelerin ve ağır makinelerin sesi yayıldı. Ayrıca ağaçların yeni yeşilliklerle değiştirilmesi gerekiyor.

Mlnsk kanalizasyonundaki yeşilliklerin restorasyonu iki aşamaya ayrılacak ve 14 Ocak'a kadar sürecek. İlk etapta nehir yükseltilecek ve UT lv ile Aleova caddeleri arasından ağaçlar geçecek. Eskobudjovice belediye binası Jitka Brha Welzlov, ikinci aşamada Aleova ve Mnesova caddeleri arasındaki yere taşınacağımı söyledi.

Dukelsk parkındaki Vadelo kcen

Bölgedeki şehrin bir yerinde yangın çıktığı anda, şehri serinleten ağacın tekrar yok olacağı yönünde eleştiriler yapılıyor. Bu ppad biraz istisnadır. Devinalardan bazılarının tehlikeli olduğu yönünde çoğunlukla olumlu tepkiler geldi.

En son Dukelsk parkının yeniden inşası sırasında Budjovit ağacının kesilmesini protesto etmişlerdi. Ocak ayının sonunda orada yeşilliklerin korunması için bir imza kampanyası oluşturuldu. İşin bitimine sadece bir aydan az kaldı.

Toplamda 35 devin, 18 ağaç ve 17 ke'yi yenmeniz gerekiyor. Dilekçenin yazarı Lucie Korytov (Pirti), o dönemde bu alanın Male gökyüzünün tamamı boyunca olacağını, ancak parkın kuruluşunu hatırlayan en yaşlı ağaçlardan birinin yok olacağını belirtti.

2021 yılında yerel Zavadilka ilçesi yakınlarında kesilen bir ağaç Budjovice vatandaşlarını üzdü. Budjovice kasabasındaki Ormanlar ve Göletler Derneği buraya bütün bir ağaç korusu dikti.

Ben buna katılmıyorum. Neden? yerel sakin Iva Zabilkov sordu. Ladin'e karşı ladin deyince anladım bunu. Ancak duvarın etrafındaki patikanın etrafındaki güzel meşe ağaçlarının neden kesildiğini anlamıyorum, diye ekledi.