Voleybolcular ekstra lige başlıyor, madalya kazananların tamamı yabancı kulüplere sahip

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Kupanın 31 yıl sonra Prag’a taşınmasını sağlayan tarihi unvanın ardından Aslan’ın iskeleti aynı kaldı. Temsilciler Jakub Janouch ve Milan Monk’un yanı sıra Kanadalı temsilciler Casey Schouten ve Fynn McCarthy’nin de eski takımda yer alması gerekiyor.

Şampiyonlar Ligi’nde ilk kez takıma iki olimpiyat temsilcisi Arjantinli Pablo Crer, Danimarka temsilcisi Oskar Madsen ve Almanya’nın uzun süredir gençlik temsilcisi Stefan Thiel katıldı. Maçtan sonra Kübalı Luis Estrada’nın da gelmesi gerekiyor. Takviyelerden %100 memnunum. Basın açıklamasında Barrial, doğru takımı seçeceğimizi söyledi.

Hedeflerinizi kendinize ait yapın. Bir oyunu kazanabilirseniz tek bir şeyi düşünün. Birkaç maç değiştirsek de Prag takımının teknik direktörüyle aynı zihniyette olacağız.

Eskobudjovice Jihostroj, elit erkek takımının gençlik kulübü olmaya devam ediyor. Kendi çocuklarımıza sorumluluk vermek istiyoruz. Uzun vadeli çabamız kendi oyunumuzu, dolayısıyla milli takımı eğitmek. Hedefleri yüksek, iki genci bir araya getirmek isteyen bir kulübün birleşmesi zordur ama biz bu yola gitmek istiyoruz. Kulüp başkanı Jan Divi, kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, bu yıl kaliteli genç kadınlarımızı A takımına dahil ettiğimizi belirtti.

Ancak yeni Kübalı çok yönlü oyuncu Alejandro Gonzlez seyahat etmediğinde bile karanlıkta yabancı takviyeler de var. Bazı yurttaşları gibi benim de oturma izinleriyle ilgili bir sorunum var. Mümkün olan en kısa sürede gelmesini sağlamak için çok çalışıyoruz. Küba milli takımında çok başarılıydı, bu yüzden çabaya değeceğini biliyorum. Jihostroje genel menajeri Robert Mifka, şimdilik A takımındaki yerinin kendisi için değerli bir deneyim olacak 17 yaşındaki Tom Brichta’ya ait olduğunu söyledi.

Zdenk Mejkal’in Vojtcha Zach’in ardından ailevi sorunlar nedeniyle baş antrenörlük pozisyonunu devralamaması üzerine teknik direktör Kowal, kulüp yönetimi için bir yedek seçenek haline geldi. Polonya Saints adına oynuyor, buradaki takım kaliteli, oyuncular etkili ve onların gelişme potansiyelini görüyorum. Çek turnuvasında ve Avrupa maçlarında çıplak oynayabileceğimizi düşünüyorum ki bu da kişisel olarak benim için büyük bir zorluk. Parti kurmamız lazım. Pek çok yeni oyun var ve temelde karanlık gücün memeyi ancak birlikte kazanmak olduğunu söyledi.

Sezon başında kulübün kuruluşundan bu yana onuncu yılını kutlayan Kasım rak Karlovy Vary. Trojnsobn et ampioni, Avustralyalı Sketcher’ın liderliğinde çalışmaya alıştı. Kdr, sağlık nedenleriyle engellenen Martin Kop ile başantrenörün pozisyonu tartışmalı olduğu için aşırı çalışıyordu. Karanlıkta Martin Kop’un oynamayı seçtiği oyunu bırakıp Liam’ın vizyonuna göre genişletmeye başladık. Kulüp başkanı Jakub Novotn, standart olmayan ancak mümkün olan tek şey olduğunu belirtti.

Adam Zajek Karlovy Vary voleybol formasıyla

Extraliga, aynı kompozisyon ve takım kompozisyonuyla geçen yılın aynısı. Geçen sezon madalya kazananların yanı sıra geçen yılı dördüncü ve altıncı sırada tamamlayan Liberec, Kladno ve Odoleny Vody’nin güçlü yerel geleneklerinin de hırsları olabilir.

Temel olarak iki tur gerçekleşecek. İlk altı takım play-off’lara yükselecek, yedinci ve onuncu takımlar ise ön eleme turunda mücadele edecek. On birinci ve on ikinci takımlar için temel etabın ardından tablonun son kısmı ekstra ligle ilgili.

Megagame için para topla