Traşlı adam araba bisiklete çarptığında onu 4 km sürükledi | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

GURUGRAM: Çarşamba gecesi Sektör 65’te park halindeki iki tekerlekli aracına hızla gelen bir araba çarptığında ve daha sonra onu yaklaşık 2,5 mil sürüklediğinde bir fedai kıl payı kurtuldu.
Olaya ait motosikletin otomobil tarafından sürüklendiğini gösteren video sosyal medyada gündem oldu.
Adı Rithoj’dan Monu olarak belirlenen kurban, çarpışmanın ardından yol kenarına düştü. Şüphelinin kimliği Faridabad’dan Sushant Mehta olarak belirlendi. Monu, bisikletini Çarşamba günü saat 23:30 civarında Sektör 65’teki Dünya İşaretleme Merkezi’nin önüne park ettiğini söyledi.
“Bir görüşmeye katılmak için durmuştum ve bisikletimin yanında duruyordum. Aniden, aceleci bir Honda Amaze motosikletime çarptı. Canımı kurtarmak için kendimi yolun kenarına attım. Bisikletim aracın tamponuna takıldı ve yaklaşık 4 km sürüklendi” dedi.
Honda Amaze’nin arkasındaki başka bir arabanın onu takip ettiğini ve birkaç kez kornaya basarak durması için işaret verdiğini, ancak Mehta’nın motosikleti sürüklemeye devam ettiğini söyledi.
Olay, başka bir araçtaki bazı kişiler tarafından kameraya kaydedildi ve araç motosikleti sürüklerken kıvılcım izleri görüldü.
Monu’dan gelen bir şikayete dayanarak, Sektör 65 Polis Karakoluna 279 (düşüncesiz araç kullanma), 337 (başkalarının hayatını veya kişisel güvenliğini tehlikeye atarak yaralanmaya neden olma) ve 427 (yaramazlık yaparak zarar verme) bölümleri uyarınca bir FIR dosyalandı. IPC Mehta Perşembe günü tutuklandı.
Mehta polise, arabası motora çarptığında paniğe kapılıp hızla uzaklaştığını söyledi.