SUV yanlış tarafta motosikletle çarpıştığı için teslimat sürücüsü öldü | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod
GURUGRAM: Bildirildiğine göre ters yönden giden bir SUV, Cumartesi gecesi bir bisiklete ve ardından arkasındaki başka bir araca çarparak yemek dağıtım görevlisi bir çocuğu öldürdü.
Polis, kazanın Kanhai’deki devlet okulunun yakınında saat 23.00 sıralarında meydana geldiğini söyledi.
Aslen Varanasi’li olan Kamal Kumar (34), Hyundai Venue ona çarptığında Sector 50’de bir siparişi teslim ettikten sonra Chakkarpur’a giden evine gidiyordu. Havaya savruldu ve bir gümbürtüyle birkaç metre öteye indi.
Dwarka’da ikamet eden Himanshu Singh, evindeydi. honda Şehir bisikletin hemen arkasında. Sektör 50’de akşam yemeğinden sonra çocuklarıyla birlikte eve döndü.
“SUV önce motosikletle sonra benim arabamla çarpıştı. Çok hızlı gittiği için çarpmanın şiddeti aracımın ön kısmını sakatladı. yaralar aldım. Neyse ki koltukta yanımda oturan oğlum güvendeydi. Singh polise, “Cip kazadan sonra bir saniye bile durmadı” dedi.
Singh, gelip onları Park Hastanesine götüren arkadaşı Arun Sangwan’ı aramayı başardı.
Sektör 40 Polis Karakolunda kimliği belirsiz SUV sürücüsüne karşı 279 (düşüncesiz araç kullanma veya halka açık bir otoyolda araç kullanma), 336 (başkalarının hayatını veya kişisel güvenliğini tehlikeye atacak şekilde hareket etme), 304A (ihmal sonucu ölüme neden olma) bölümleri uyarınca bir FIR kaydedildi. Hindistan ceza kanunu (IPC).
“Konuyu araştırıyoruz. Tarıyoruz. CCTV Bir polis memuru, şüphelinin izini sürmek için yakın bölgelerin görüntülerini kullandı” dedi.
Kamal, Varanasi’de bir eş ve iki çocuk bıraktı. Cenaze, otopsinin ardından ailesine teslim edildi.