Süresiz olarak sıkışıp kaldık, hls Lerch. Dynamo dl, Kladrubsk ile liderlik edecek

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Futbolcu perşembe sabahı kulübeye getirildiğinde yarısı teknik direktörün kim olduğunu bile bilmiyordu. Bunun nedeni Dinamo'daki mevcut durumdu.

Sadece bir veya iki gün sonra kulübün sahibi Vladimr Koubek, Jim Lerch ve Jim Kladrubsk'a Güney Bohemya Premier Ligi kulübüne süresiz olarak liderlik edeceklerini duyurdu.

Ana ortağın girişi olan mal sahibinin yanındaydık. Nasıl çalıştığını bilmiyorum. Bu konuda yorum yapmama izin verilmiyor. Ama bu işe yaramıyor, bu yüzden Jirka Kladrubska ve ben karanlıktayız, yorumunu yaptı Lerch.

Ortağın girişi iki satırla genişletilir. Sahibi Koubek, Büyük Britanya'dan ortaklarımla birlikte. Ayrıca eski sendika dostu Frantik Chvalovskho ile bağlantılı başka bir stratejik sponsor da işin içinde. Ve geleceğin yeni sahibi, anlaşılır bir şekilde, bir antrenör veya spor menajeri seçiminde ana söz sahibi olmak istiyor. Sahiplik yapılarındaki değişiklikler ne kolay ne de hızlıdır. Bu da gerilimi artırıyor ve Dinamo'nun mevcut konumunu zorlaştırıyor.

Takviyeler durduruldu

Kısa bir süreliğine futboldan zihinsel olarak kopmaya çalıştıklarında bile oyuncular bile bu kötü durumu fark ettiler. Bir oyuncu ve antrenör olarak idmanların durdurulmasından bir gün önce antrenörümüzün olmayacağını beklemiyordum. Ancak son birkaç haftadır böyle bir olasılığa hazırlanıyoruz. Sanki asıl bizmişiz gibi kış hazırlıkları ve dikenli çalılar hazırlamıştık. Ve bununla uğraşmak zorundayız, diye ima etti Lerch.

Kdr Dinamo tren durağında

Hedefler: Colin Andrew, Martin Janek, Dvid po
Savunmacılar: David Broukal, Ondej oudek, Luk Havel, Martin Krlik, Matou Nikl, Martin Sladk, Vincent Trummer
– Zlonci: Wale Musa Alli, Marcel Ermk, Alen Dejanovi, Patrik Hellebrand, Vojtch Hora, Michal Hubnek, Pavel Osmank, Ji Skalk, Jan Suchan, Samuel igut.
ton: Quadri Adediran, Zdenk Ondrek, Jakob Tranziska (sınav), Tom Zajc

Birinci lig tablosunun son setinin bu şekilde ve büyük bir hızla gönderilmesi gerekirdi. Şu anki oyun bile optimal değil. Takviyeler yapılacak ama bu kulüp yönetimine kalmış. Artık askıdadır, omuzlarını örttü ve başını kaldırdı.

Şu ana kadar yeni gelen tek isim Avusturya ikinci liginden Jakob Tranziska. Admira Wacker'ın 22 yaşındaki forveti geçen sezon hem ligde hem de maçta 3 gol ve 1 asist kaydetti. Onu bu kurtarışlarda, içindeki potansiyeli gördüm. Haftalık bir sınav için burada. Takviye verdi, kou ekledi.

Eğrideki hareket dışarıya doğru da olabilir. Pardubice ve yakın zamanda Ostravsk Bank, Quadri Adedirana'ya ilgi gösterdi. Patrik Hellebrand'ın bu sezonki sözleşmesi sona erdi, o yüzden onunla ben ilgileneceğim. Otzky, Wale Musa Alli'nin uzun psoben'iyle birlikte. Henüz kimse gitmiyor. Ama yönetiliyor, diye ekledi Lerch.

Beş haftalık kış eğitimi. Güney, kendi sahasında bu maçı kesin bir şekilde yenecek. Ocak ayının ortasında Türkiye'de yaşıyorum ve delik bir gün içinde. Şu anda, her ikisi de Sloita'daki Trninkov merkezinde olmak üzere iki idari kurtarma tüm hızıyla devam ediyor. Jihlava'ya 13 Ocak'ta Dinamo, 19 Ocak'ta ise Avusturya Amstetten meydan okuyacak.

esk Budjovice sonbaharın ardından 11 puanla puan tablosunda son sırada yer alıyor. Trp oyunun en kötü hücum oyuncusu, 19 maçta 41 gol attılar. Ancak rakiplerinize bu kadar kaba olmayın. Sondan bir önceki Zln puan sahibi, Karvin bir puan önde, Pardubice ise sınırda. PMMU'nun küme düşmesini önlemek istiyoruz. Şaşırtıcı teknik direktör Lerch, takımın potansiyeli ve kalitesi olduğunu biliyorum dedi.