Sokolsky Adası’ndaki yeni kafe çalışıyor, aptal arabanın yerini aldı

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Sokolsky adasındaki arazinin sahibi olarak şehrin liderliğindeki Ped acem, bu değişikliğe ve doğru bölgeye karar verdi. Sakinleri çok sayıda protesto etti, hatta birkaç bin kişi arabanın çalışır durumda kalması için bir dilekçe imzaladı. Bina işletmecisi David Dvok yeni binayı işletme komisyonunu kazandığında durum nihayet sakinleşti.

İlk izlenim iyi. Mme vt tesisleri. Bu sefer araba ve Kofko birlikte çalışacak ve Erven’de su üzerinde Mzch’ten sonra buraya hareket edebileceğimizi belirten Dvok.

Yeni arazi, tenis kortunun çitle çevrildiği alandadır. Belediye Başkan Yardımcısı Tom Bouzek, belediyenin araziyi birkaç yıl önce TJ Sokol’dan satın aldığını ve şehre insanların gitmek isteyeceği bir şekil vermeye karar verdiğini sözlerine ekledi. Belediye binası yeni kampüse 8,5 milyon kron yatırım yaptı.

Daha 1. yılında, şirket ilk tutuklama davasını popüler Mzy na vod festivalinin yakınında yürütüyor. Zamanında hazırlanmak için çok çalışacağız ama daha yapacak çok işimiz var. Dvok, eski arabanın hala adada olacağını ve işletmelerin kendilerine yardım etmelerinin mümkün olduğunu paylaştı.

Dvok vbróvzen, teklifinde sunduğu ve şehir liderlerinin dikkatini çeken ilginç konsept sayesinde kazandı. Her zamanki spor ve boş zaman aktivitelerini çeşitlendirmek istiyor.

Sokolsk Adası’nı ziyaret eden tüm yaş kategorileri için eşlik eden aktiviteler sunmak önemliydi. Dvok, şirketin tesislerinde oynanan tenise biraz değinmek istedim, dedi.

Bu nedenle, yeni işletmenin önüne ücretsiz olarak temin edilebilecek birkaç masa tenisi masası yerleştirmeyi planlıyor. Yanlarında bir ptanque hit ve çocuk pskovit olacak.

Müzayedeye farklı konseptlere ve önerilen ürün fiyatına sahip altı konu girdi. Dvok, 85 bin kronluk bir teklifle başarılı oldu.

Olmaması gerekiyordu ama geçen sezonlarda yaşananlardan sonra şirketin buna alışacağını biliyorum. ama avcı neyin geldiğini asla bilemez. Bu bir iş riski, dedi.