Savunmasızlığımı inkar ediyordum, hayal kırıklığı ürperiyor: Virat | Guwahati Haberleri

OrumA

Member

Guwahati: Oldukça güzel konuşan bir Virat Kohli zayıf formundaki “kırılganlıklarını” ve “hayal kırıklıklarını” tamamen reddettiğini ve bunun da onu ailesi ve arkadaşlarıyla “huysuz” ve “alıngan” yaptığını itiraf etti. Kohli, Salı günkü açılış maçında Hindistan’ı Sri Lanka karşısında 67 turluk bir zafere götürmek için 45. ODI yüzünü, 87 top 113’ü vurdu.
34 yaşındaki vurucu, 2022’deki son ODI’sinde Bangladeş’e karşı aynı 113’ü attı ve şimdi yaklaşık üç yıllık bir aradan sonra dört aylık boşlukta son üçü olmak üzere 73 uluslararası yüze sahip. “Benim durumumda, inkarda, hayal kırıklığı içeri sızdı. Kendi alanımda çok huysuz, çok alıngandım. (Eşim) Anushka’ya (Sharma), yakınlarıma, desteklediğin insanlara haksızlıktı. Takım arkadaşı Suryakumar Yadav’a bcci.tv’ye verdiği bir röportajda Kohli, “Bu yüzden sorumluluk almalı ve işleri bir perspektife oturtmalıydım” dedi.
“Kriketimden çok uzaktaydım. Bağımlılıklarım, arzularım tamamen hakim olmuştu. Sonra kendimden uzaklaşamayacağımı anladım. Kendime karşı dürüst olmalıyım. Savunmasız olduğumda bile iyi oynamıyorum, olabilecek en kötü oyuncuyum, bunu kabul etmeliyim. İnkar edemem,’ Kohli zayıflıklarını kabul etti. pti