Röportaj için çağrılan Engg Grad, alışveriş merkezinin otoparkında arabasında uyuşturuldu ve tecavüze uğradı | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

GURGAON: Polis Pazartesi günü yaptığı açıklamada, 27 yaşındaki bir kadının Sikanderpur yakınlarındaki bir alışveriş merkezinin bodrum katına park halindeki arabasında bir adam tarafından uyuşturulduğu ve tecavüze uğradığı iddia edildi.
Zanlının, mühendis olan kadını 11 Şubat’ta iş görüşmesi için alışveriş merkezine çağırdığı iddia edildi. Daha sonra onu alışveriş merkezinin bodrum katına götürdü, sakinleştirici su ikram etti ve tecavüz etti. Kadının şikayeti üzerine Sektör 51’deki Kadın Polis Karakoluna FIR kaydı yapılmıştır.
Kadın şikayetinde, adamın kendisini Tushar Kapoor olarak tanıttığını ve kendisine genç mezunlar arayan bir işe alma görevlisi olarak yaklaştığını söyledi. “Beni alışveriş merkezinin kapısında karşıladı ve bodruma götürdü. Orada bana su ikram etti. Onu tükettikten sonra bilincimi kaybettim ve beni arabasına itti ve araçta bana tecavüz etti. Kaçtı ve beni otoparkta bıraktı” diyen kadın şikayetçi oldu. Şüphelinin polise başvurması halinde onu öldürmekle tehdit ettiğini iddia etti.
Polise göre zanlı, iş görüşmesinin ardından kadını öğle yemeğine çıkardı. Daha sonra kadını bırakmayı teklif etti ve iddiaya göre ona ilaç verip tecavüz ettiği alışveriş merkezinin bodrum katına götürdü.
“Kadın tarafından yapılan şikayete dayanarak IPC bölümleri 328 (zehirlenerek yaralama), 376 (tecavüz) ve 506 (cezai taciz) kapsamında bir dava kaydettik ve henüz suçlamaları doğrulamadık. Kadın Polis Bürosu’ndan SHO Müfettişi Suman Sura, konuyu araştırmak ve daha fazla işlem yapmak için alışveriş merkezinin yönetiminden CCTV görüntülerini talep ettik” dedi. Kadının tıbbi muayenesi yapıldı.
(Cinsel saldırı ile ilgili davalarda Yargıtay yönergeleri uyarınca mağdurun kimliği, mahremiyetinin korunması için açıklanmamıştır)