Pvt Firma Yöneticisi Sigarayı Paylaşmadığı İçin Kırbaçlandı, 1 Kayıtlı | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

GURGAON: Özel bir şirkette çalışan yönetici. DLF 3 kişi, Perşembe günü sigarasını paylaşmayı reddettiği için sarhoş bir adam tarafından dövüldüğü iddia edildi.
30’lu yaşlarındaki adam polise yaptığı şikayette şunları söyledi: “Saat 12.10’da işimi bitirip ofisten çıktım. Karşı yönden gelen bir adam sigaramı paylaşmamı istediğinde DLF parkının yanındaydım. Kabul etmeyince beni taciz etmeye başladı. Onu görmezden geldim ve herhangi bir karşılaşmadan kaçınmak için ofis binama doğru yürümeye başladım.
Sarhoş adam onu ofisine kadar kovaladı ve burnuna ve yüzüne yumruk attı.
“Ayrılırken beni korkunç sonuçlarla tehdit etti. Yakındaki mağazalarda onu sordum ve onun olduğunu öğrendim. Bhola, takma adı Pawan, Nathupur köyünün bir sakini. Ayrıca bazı resimlerine tıkladım” dedi adam polise.
Polis, hastaneden olayla ilgili bilgi aldıklarını ve oraya ekip gönderildiğini söyledi. “Fakat kurban tedaviden sonra evden ayrılmıştı. Daha sonra onunla iletişime geçildi. Yazılı bir şikayette bulunacağına dair bize güvence verdi.
“Cuma günü kurbandan yazılı bir şikayet aldık ve FIR, 323 (kasıtlı olarak yaralama) ve 506 (cezai taciz) bölümleri altında kaydedildi. IPC. kontrol ediyoruz CCTV Bölgenin görüntülerini inceleyeceğiz ve yakında onu tutuklayacağız” dedi. Umesh KumarDLF 3 polis karakolundan SHO.