Polise verilen ihbar işe yaramadı. Lipno'da yeni doğmuş bebeğin katili aramaya devam ediyor ve yardım istiyor

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Onlarca kişiyi dinledikten sonra halktan gelen birkaç bilgiyi test edip laboratuvardan DNA örneği aldırıyoruz. Polis, geçen yıl yaşanan yeni doğan bebek cinayetini birçok denemeye rağmen hala açıklayamadı.

24 Nisan 2023 Pazartesi günü ihbarcı, Lipn nad Vltavou'daki bir bisiklet deposunda yeni doğmuş bir bebeğin cesedini yağmurlama konteynerinde buldu. İntikam almak için kriminal dedektifler acil ve tekrarı mümkün olmayan eylemler gerçekleştirerek cinayetin failini aramaya ve aramaya başladı.

Ancak kriminologlar bu suçu aydınlatıp failini yakalayamadı. Bölge polisi sözcüsü Lenka Krausov, aylarca süren yoğun çalışmanın ardından sıcak izin doğrulanmadığını belirterek, çocuğun annesini bulmanın da mümkün olmadığını söyledi.

Bu nedenle polis bir kez daha yardım için halktan yardım istiyor. Düşüşün üzerinden biraz zaman geçti ama insanlar o sırada suç soruşturmacılarına söylemeyi unuttukları ve unutulmuş olabilecek bir şeyi şimdi bile hatırlayabiliyorlar. Böylece kişiler artık görüşmeyi kaydedebilirler. Ve cesedin bulunduğu yer, araçtaki kameralardan gelen raporları inceleyebilir ve inceleyecek. Dedektiflere yardımcı olacak bir şeyler keşfedebileceklerini ekledi.

Ancak son tarih değişti ve bu artık kriminalistleri alıyor. Başlangıçtaki tarih 10-17 Temmuz iken, şimdi 25 Temmuz'dan 10 Temmuz'a kadardır. Krausov, ölüm zamanının belirlendiğini açıkladı.

Konuyla ilgili her türlü bilgi için 158 numaralı hattan polise veya 974 221 483 numaralı hattan suç uzmanına ulaşabilirsiniz.