Park kuyruğu: Gurgaon’da inşaat mühendisine 10 kişi ateş etti, mermilerden kaçtı | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

GURGAON: İddiaya göre bir grup adam, şehirde park etme konusunda çıkan bir anlaşmazlık sonrasında bir inşaat mühendisine ateş edip saldırdı. sohna Polis Cumartesi günü söyledi.
Gautam Khatana şikayetinde kurşunlardan kaçmayı başardığını ancak adamların Cuma gecesi Honda City arabasına zarar verdiğini söyledi. Polis bir FIR başvurusunda bulundu, ancak şu ana kadar herhangi bir tutuklama yapılmadı.
Berka köyünün bir sakini olan Khatana, Cuma günü Youth House Cafe adlı bir büfeden çıkarken 10’dan fazla sarhoş kişinin yanına yaklaştığını ve park yeri yüzünden kavga çıkardığını söyledi.
“İş çıkışı arabamı yol kenarına park edip yemek almak için kafeye gitmiştim. Dışarı çıkar çıkmaz alkollü 10’dan fazla kişi bir anda beni taciz etmeye başladı. Otoparkta arabamdan inmemi istediler. Çok fazla, çünkü sadece arkadaşlarına tahsis edildi,” dedi Khatana polise.
Adamlardan ikisinin silah taşıdığını ve havada tehditkar bir şekilde el salladığını iddia etti.
Şüphelinin Khatana’yı dövdüğü ve arabasının camlarını kırdığı iddia edildi.
İnşaat mühendisi, “İtiraz ettiğimde üzerime ateş açtılar. Ben kaçarken bana ateş etmeye devam ettiler. Bir şekilde karşıdan karşıya geçerek siper aldım. Adamlar kafeyi de yağmaladı” dedi. Mağdur, şüphelinin arabasının plaka numarasını da ibraz etti.
Şikayetin ardından polis, IPC bölümleri 148 (isyan), 149 (yasadışı toplanma), 323 (yaralamaya neden olma), 307 (öldürmeye teşebbüs), 427 (zarar verme) ve ilgili bölümler kapsamında 10’dan fazla kimliği belirsiz kişiye karşı bir FIR kaydetti. Sohna Şehri Polis Karakolundaki silah kanunu. Polis ayrıca mermi kovanları da ele geçirdi.
Soruşturma görevlisi ASI Rampal, “Kaç el ateş edildiği henüz belli değil. Ancak konuyu araştırıyoruz. Kafe ve yakınlardaki güvenlik kameralarını inceliyoruz. Şüpheliyi kısa süre içinde tutuklayacağız” dedi.