Opav’da da vdm’ye karşı Trousil hrl. Bu bir geri dönüştü, gülümsedi

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Avrupa plaj voleybolu şampiyonalarının tutuklanması Ağustos ayında gerçekleşti. Bu hafta sonu Tade Trousil, Opav’daki Yaz Oyunlarına katıldı.

Ve Krytof Nmec ile bir teyze öldü. Bu sezon bu takımda şansını deneyen Trousil, “Burası harika bir yer, çünkü turnuva hiç de iyi dolu değildi” dedi.

Şu anda David Westphal ile Avrupa 20 Yaş Altı Şampiyonası’na hazırlanan Jan Krytof Oliva ile istikrarlı bir oyun. Ampiyonda birlikte oynayamazlar çünkü Trousil yirmi bir yaşındadır.

Ağustos ayındaki Avrupa Şampiyonası’nda, Çek A takımının karanlığında sakatlanan Ondej Perui’nin yerine David Schweiner ile başladı.

Ay boyunca bu kadar çok ortak oyuna katlanmak nasıl bir duygu? Bir iş için bir parkaya sahip olmak iyidir, ancak aynı olduğunda, farklı bir role girdiğinizde yeni bir deneyim yaşayın. Avrupa’ya kaybetmek zorunda kaldım çünkü rakip beni aldattı Opav’da ilk ben kaydettim, bu yüzden lider konumundaydım. Gelecekte bana yardımcı olacak.

Plaj voleybolu oyuncusu Tade Trousil, Krytof Nmec’in diskini izliyor.

Schweiner ile çiftte teknik direktör Andrea Tomatis ile aynı diken grubunda olmalarının kendisine yardımcı olduğunu itiraf etti. Trousil, Andrea’dan komik bir oyun sistemimiz var, bu yüzden aynı olmaktan çok uzak, diğer gruplardan oyuncular yan yana olduğunda değil, dedi Trousil.

Neden en başta Opava’ya gitmeye karar verdi? Krytof ve ben bundan önce gitmeyi kabul ettik, hayır, Avrupa amfiyonunu oynama hatasına düştüm. Birazdan buraya gidip eğlenmek için oynayacağımı düşündüm çünkü buradaki çocukları tanıyorum. Onlar eski arkadaşlar, biraz rahatlamak istedim. Ve böylece Avrupa’ya gidersem takım arkadaşlarımı hayal kırıklığına uğratmadım.

Ana gruplardaki rakipler Michal Elbel ve Tom Michalec, Trousil ile dalga geçtiler, ona karşı Avrupa şampiyonları David Ahman ve Jonatan Hellvig’in formalarıyla yarıştılar. İlk dul Trousila se Schweiner’di.

O Vdsk formalarını gördüğümde, iki sahada gerçek Ahman ve Hellvig’e karşı oynayan Tade Trousil, orta sahada mücadele eden Avrupa’yı hatırlatan bir geri dönüş yaşadım. Brno’da düzenlenen Avrupa 18 Yaş Altı Şampiyonası’nda ilk kez. Tenkrt’de çok yaşlıydılar.

Opava turnuvası galibi Maty Jeek (solda) ve Adam Waber.

Opava turnuvasının favorileri Elbel ve Michalec, arkadaşları Jan Zajc’ın kendilerine aldığı borazanlarını 5:2 önde yakaladılar… Formalarımız erkekler için biraz sürpriz oldu, diyen Michal Elbel 46 yaşında turnuvanın en yaşlı üyesiydi.

Biraz kafamız karışmıştı ama o kötü durumdan kurtulduk, dedi Trousil. Ama onlara kaybetmek ayıp olmaz çünkü bazı iyileri yendiler. Oyun zamanı.

Diğer gaziler Elbel ve Michalec beşinci sırada tamamladı. Finalde Frantik Knobloch ve Luke Kittel’i 2:1 (-20, 11, 12) mağlup eden Maty Jeek ve Adam Waber kazandı.

Kadınlar müsabakasında Magdalna Dostlov ve Andrea Lorenzov, Slovak temsilciler Ubica ipoová ve Martina Tereová’yı 2:0 (18, 18) yenerek galip geldi. Andrea Lorenzov, Majda’nın takım arkadaşı (Tereza Francová) tatilde olduğu için bu birlikte ilk turnuvaydı.

Biraz diken aldık ve kesmek için Opava’ya gittik, Magdalna Dostlov izin verdi.