Ne hakkında olduğunu biliyorum, dedi hakem garip bir penaltıdan sonra. Kiminle ilgilen, diye yanıtladı Patk

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Ben olduğu gibi varım. O, Mohelnice’deki Tetiligos’un eğitmeniydi, bir zamanlar, değersiz kadın sahipler altında, garip sonuçlara yol açan bir şekilde anlaşılır oyunlar vardı ve ardından polis bu insanları suçladı.

Bu skandaldan sonra şunu iddia etti: Ben çok daha obezim.

Michal Patek’in tepkisi

Michal Patk, iDNES.cz’nin editörüne telefonda sert bir şekilde yanıt verdi ve neden cezalandırıldığını açıklamayı reddetti.

Editör mahkemeye diğer davalarla ilgili ek sorular sormaya çalıştı, ancak Pat görüşmeyi sonlandırdı.

Geçen yılın başından beri çalıştığı Budjovic rezervinde tatsız bir djà vu ile başladı. Kobylisch aptalları sadece tartışılan cezayla ilgilenmiyordu.

Daha önce ne oldu?
İlk yarıda iki gol yedik: birinden gol attık, ikinci yarıda gol konusunda yalnızdık ama her seferinde bize göre olmayan ofsaytlar verildi. O anda, sahip olacağımızdan şüphelenmeye başladık.

Ve ne?
Pzt vc scn vardı. Ama kararın ilk yarıyı nasıl kurduğunu görünce Mohelnica’yı hatırladım. Bana garip, çok garip, doğaüstü bir şey olduğunu hissettim.

Ne demek istiyorsun?
Belki sadece benim tahminim ya da bir tahmin ama devreden önce gol sayısının düşmesi gerektiğini düşünelim. ona yakındılar. Karşı tarafta da benzer bir durum meydana gelseydi, siz de cezalandırılırdınız. Vurma talimatları hakkında bilgim var: mümkün olduğu kadar uzun süre oynamak, gol atmak vb.

Gerçekten mi?
Şaka yapıyor hiti durdu ve sonra duyduklarını tekrar fark etti. Ama yineliyorum: Bu bana gelen sadece bir varsayım. Mohelnice’de de aynı durumu yaşadım, uzun süre savaştık, hiç hoş olmadı.

Maçtan bir an

İlk yarıdan iki durum. Ob ofsayt için durdu. İlkinden sonra (solda), ödeme yapmayan bir eskobudjovit gl kurdular. İkinciden sonra (sağa doğru) Brno’dasınız.

Karar Patek ile konuştunuz mu?
Yaklaşık yarım saat. Ona bunun ne hakkında olduğunu bildiğimi söyledim. Yaptığı şey iyi değil ve bence bu bir kumar ya da kumar.

Nasıl tepki verdi?
Ve aptalı oynayan çocuğumuza ben bakıyorum. Hiçbir şey dahil

Admira’nın tepkisi

Admira Praha özür diler ve aynı zamanda FL Admira Praha – Dynamo esk Budjovice B 3. tur maçının ilk yarısındaki olaylar dizisinden uzaklaşır. Tartışmalı bir penaltı vuruşu verme kararını ve zamanı değerlendiriyoruz. İlk yarının asıl oyuncusu olarak penaltı vuruşunun üstünden set çok talihsiz. Bu orta, çok kötü olay, her şeyden önce takımımızın maçtaki performansını düşürürken, ikinci olarak da haksız atış kulübe çok kötü ışık tutuyor.

Şairiniz gl ile ilgili bir soru olsaydı, bahsettiğiniz tanınmayan gl ve durmuş tutovka bununla nasıl birleşir?
Belki sadece kurtarmada birbiriyle ilişkili olarak kullanılmayan bir sahne vardı.

Anlamıyorum.
Ben sadece paranoyağım ama evlerinde de galibiyete ihtiyaçları vardı çünkü maçtan önce sıfır puanları vardı… Bilmiyorum, bu yüzden sınır sizi umut vaat eden eylemlerden defalarca alıkoydu. Kamera Prag’da bile çalışmıyordu, bu yüzden olayların tek kaydı aslında çekmek istemediğimiz kayıttı. Neticede ilk yarıda ne biz ne de Admira bir gol daha vermeme zamanı geldi.

Ve düzmece bir ceza beklemek zorunda kaldılar mı?
Gles düşerse kimse bir şey içmez. Maçı bir şekilde değerlendirirdik, Admira güzel bir galibiyeti kutlar ve uzun sürerdi.