NBA yıldızları örnek alınarak modellenmiştir. Krej, Psek’e yanıt vererek renkli bir hit başlattı

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Ve ilk olarak, geçen sene Atlanta Hawks’ın karanlığında çalışan ve şimdi yeni bir takım arayışında olan ısınma, ekoseyi anımsatan renkli yüzeyi ile yeni bir hit yaratmanın arkasında. Sporcular bunu ilk kez Cumartesi günü deneyebilecekler. Ayrıca açılış töreninden pek çok ödül ve ödülle evlerine döndüler.

Bir barda bira eşliğinde takılmak en iyisi değil mi? 23 yıldır milli basketbol takımının taraftarıdır. Ama gerçekten öyle görünüyordu. Mm ajanı Phillip Parun ile birlikte Psek’te de benzer bir şey yaratmak istedik, Saty (Tomi Satoranski, editörün notu) Prag’da bunu başardı, diye açıklıyor.

Pidal köpek 1 milyon kron

Bu, NBA’in, spor yaparak büyüdükleri şehirde oyunlarına başarılı bir oyun yazmaları için iki fırsat veren teklif sayesinde mümkün oldu. Yerel Sr’nin antrenörü ve Z JK Tyla’nın editör yardımcısı Miroslav Janovsk’un, isabetin hangi arenada yaratıldığı inşaatı hakkında hiçbir fikri yoktu.

Böyle bir fırsatın olduğu gerçeğiyle bize yaklaştı, biz de sormamız bizi çok mutlu etti. Yeni vuruşun tekerleğe ilk çarpan olacağı başından beri belliydi. Pesce belediye başkanı Michal Pib, eskisinin felaket durumda olduğunu, dolayısıyla teklifin özellikle onlar için uygun olduğunu açıkladı. İsabetin tüm kullanıcılara açık olmayacağını ekledim.

NBA’in katkısı 25 bin dolardı, yani yaklaşık 550 bin kron. Aynı şekilde Krej, mahkemenin başarısının temel koşulu olan inşaata da yatırım yaptı. Bundan sonra Pseck vuruşu ülkede türünün tek örneği oldu. ama benzerleri Slovenya’da da var, Luka Doni yıldızının oraya diktirdiği yer.

Psecko kolá’nın editörü Pavel Koç da yeni hitin ortaya çıkışından övgüyle bahsediyor ve bundan tamamen memnun kalacağından emin. Daha da kötüleştirebilirim. Son zamanlarda çocukların korkmadığı ve bilindiği konuşulmaya başlandı. Benzer bir başarı elde etmek mantıklıdır. Cumhuriyetin her yerinde kaç tane basılacaktı. Koç, “Umarım daha fazla bisiklet yaparız” diyor.

Vt Krej, Psek’teki açık hava etkinliğinde dolaşıyor.

En azından ilk gün sözleri yüzde 100 geçerliydi. Küçük çocuklardan oluşan kalabalıklar benim için itişip kakışıyor ve uzaktan kimin kimi vuracağını görmek için yarışıyordu. Gerçekten onlar için işe yaramasını diliyorum. Vuruş gerçekten harika. Seçilen temsilci Krej, Çek basketbolunun yeteneklerinin bugün burada sergileneceğini umuyorum, dedi.

Ayrıca, Srni köpeklerinin Ulusal Basketbol Ligi’ne yükselmeyi kutladığı aynı yıl içinde bir başarı elde etmenin mümkün olmasından dolayı da çok minnettar. Ben de bar savelerine hayran kaldım, performanslarını yakından izliyorum ve hayranıyım. Umarım mümkün olduğu kadar uzun süre orada kalır çünkü Srni ile 2040 yılı için üzerinde anlaşılan sözleşme feshedilmenin eşiğinde.