Meslektaşına cinsel tacizde bulunan Prof. Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod
GURUGRAMPolis Cuma günü yaptığı açıklamada, bir devlet okulu profesörünün, bir kadın meslektaşını arabasına bindirmeyi teklif ettikten sonra cinsel tacizden tutuklandığını söyledi.
35 yaşındaki kadın şikayetinde polise, üniversitede bir gençlik festivali için hazırlıkların sürdüğünü söyledi. sektör 9 ve provalar bittikten sonra akşam 7:30 civarında eve döndü. Polise göre, arabasını prova alanından uzaktaki otoparka park etmişti.
Profesör Ravi Deswal, onu arabasına bırakması için gezdirmeyi teklif etti. “Arabadayken profesör bana uygunsuz bir şekilde dokundu ve küfür etti. Hemen arabasından inip alarmı çalıştırdım. Birkaç öğrenci ve diğerleri olay yerinde toplandı, ancak profesör daha sonra kaçtı. Perşembe akşamı polise gittim” dedi.
Tıbbi muayeneden sonra kadın, CrPC bölüm 164 uyarınca ifadesinin sulh yargıcına kaydedilmesi için Cuma günü bir şehir mahkemesine çıktı.
“Konuyu her yönüyle araştırıyoruz. biz de deneriz CCTV film malzemesi. Polis daha fazla netlik için öğrencilerle ve diğerleriyle konuşacak. Zanlı yakında tutuklanacak. IPC bölüm 354-A (cinsel taciz) kapsamında bir FIR kaydettik” SHO Manoj Bunu Sector-9A karakolundan Kumar söyledi.