Man Morph’un gençlik fotoğrafları internette yayınlanıyor; rezerve | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Gurgaon: Farrukhnagar polisi, 19 yaşındaki bir kız çocuğuyla evlenmeyi reddettikten sonra onu karalamak için çeşitli sosyal medya platformlarında çarpıtılmış fotoğraflarını yayan bir adamı tutukladı. A KÖKNAR Sanchit adlı adama karşı suç duyurusunda bulunulduğunu ve polisin soruşturmanın devam ettiğini söyledi.
Şikayetçi, “Arkadaşlık kurdum. Sanchit Bir beceri geliştirme eğitim merkezinde sınıf arkadaşım olan kız kardeşi aracılığıyla. Kızın cep telefonu olmadığı için kardeşi Sanchit’i aramak için sık sık benim telefonumu kullanıyordu. Daha sonra Sanchit ile de iyi arkadaş oldum. Sanchit birkaç gün önce bana evlenme teklif etti ama ben reddettim.’
Ayrıca polise, bazı resimlerini elinde bulunduran Sanchit’in değiştirip müstehcen hale getirdiğini ve bu resimleri sosyal medyada yaymaya başladığını söyledi. Ayrıca bu fotoğrafları anne babasına ve arkadaşlarına göndermeye başladı ve anne babasını onunla evlenmezse korkunç sonuçlarla tehdit etti.
“Her şey onunla evlenmeyi reddetmemden sonra başladı. Sanık birkaç telefon numarası kullanarak beni arayarak psikolojik tacizde bulundu” dedi.
“Yazılı bir şikayet aldıktan sonra, FIR’ın 354-D (takip etme), 506 (suçlu taciz) bölümleri uyarınca bir FIR kaydettik. IPC ve BİT Yasasından ilgili maddeler. Konuyla ilgili araştırma yapmak üzere ekipler oluşturuldu. Polis, şu ana kadar tutuklanan olmadığını söyledi Jitender Singh, Farrukhnagar SHO’su Polis Merkezi.