Kop vltavn çocuklara uyuşturucu enjekte etmeyi öğretmeli. İkisinin ölümüyle ilgili 18 yıl hapis cezası istendi

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Sarılmış Petra estek’i dinlemek bir köpek videosuydu. Şu anda Jiichi’de hapsediliyor ve zihinsel durumunun kötü olduğuna inanılıyor. 38 yıl hapis cezasına çarptırılacak Mui’nin 10 ve 18 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya olduğu öğrenildi. İtiraz dilekçesi verildi ve reddedildi.

İfade vermem mümkün değil. Belgeler yanımda değil ve hepsini kafamdan bir araya getirmek istemiyorum. Hatalar yapabilirim, diye savundu.

Senato başkanı Soa Fierov Biskupov bu nedenle raporunu doğru kadınlardan okudu. Bir rüyada Güneydoğu rüzgar santralleriyle uğraşan gençlerin oluşturduğu topluluk etrafında bir yarış yaşanmaya başladı. Uyuşturucu, borçlar, hacizler ve borç tahsildarları. Son olarak ölüm.

Polis raporuna göre Daniela Pibylov, 2015 ile 2022 yılları arasında Budjovice’nin çeşitli yerlerinde sarılı meth sattı. Geçen yıl çoğunlukla daha sonra yaşadığı Trhov Svin civarındaydı. Bir gram ve iki bin kron karşılığındaki beş fatura ona en az 1,3 milyon kron kazandırdı.

Ayrıca ilacı reşit olmayanlara da sattı ve bazılarına nasıl uygulanacağını öğretti. Bu dönemde Vltavn çevresinden 15-45 yaş arası çok sayıda müşterisi oldu. Pervitin köpek yin kaynaklarını satın aldı.

Pansiyonun parasını uyuşturucuyla ödedi

Hayatını okuyuculara gerçek Zen Estoncasıyla anlattı. Vltavny’ye bağlandı ve birkaç kez işinden kovulduğunda en az iki kez kişisel kullanımı için meth kullandı. Borçları, hacizleri ve kendisi ve yiyecek için emekli maaşı eksikliği vardı. Annesinden şarkı söyledi, sohbette ve ormanda şarkı söyledi.

2020 yılında 92 gram ağırlığında bir tür bulmayı başardığımda kendi ayaklarımın üzerinde durdum” dedi.

Ona göre dünya pek de cennet gibi değildi. Özellikle bazen birbirlerini soydular ve geçimlerini sağlamak zorunda kaldılar. Besednice’de arazi sahibiyle birlikte yaşadığını, kalış ücretini ödediğini ve meth kullandığını iddia etti. 15 yaşındaki çocuğun annesi öğleden sonra iki çocuk doğurdu. Kızının bir grup uyuşturucu bağımlısıyla ilişkisi olunca değiştiğini ve eve gitmeyi bıraktığını söyledi.

Cehennemi, umutsuzluğu hayal edemiyor. Boşanmış ve bekarım. Veronika tuhaflaşmaya başladı. Konuşmadı, kendini susturdu. Reşit olmadığı için yetişkin bir adamla yattığını öğrendiğimde durumu polise bildirdim. Kimse bana yardım etmedi. Bütün geceyi uyuşturucu bağımlısının odasında onu arayarak geçirdim. Sonunda onu teşhis durumuna soktum, oradan kaçtı, son iki yılı anlattı.

Bunun üzerine kızı tekrar eski grubu aradı. Geçen mayıs ayında indi. Temsilcisinin ifadesine göre, akıl hastası, yalan söylüyor ve eski kızına tacizde bulunuyor. M intihar sanrıları. Stresten kurtulmak için son zamanlarda temizlikçi olarak çalışmaya çalışıyor.

Temsilcinin köpeği, dul kadının ölümü ve kızının sevdiği kişinin ölümüyle bağlantılı sorunlar nedeniyle, boşanmanın ardından kadından bir milyon kron talep ediyor. Duruşmaya bu hafta ve önümüzdeki günlerde devam edilecek.