Kolejli genç saldırı sonucu öldü, 8’i Hisar’da rezerve edildi | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

HİSAR: Polis, bir üniversite öğrencisine saldırıp öldürmekten Pazartesi günü sekiz genci tutukladı. Nehru Koleji içinde Sisai Pul Haryanas’taki bölge Hisar komşu. Ölen kişinin, Hisar’ın Hanai bölgesine bağlı Barsi Gujran köyü sakini Ravi (21) olduğu belirlendi.
Emekli bir ordu mensubu olan ve şu anda Punjab ve Haryana Yüksek Mahkemesinde görev yapan şikayetçi, polise Ravi’nin Hansi’deki Nehru Koleji’nde lisans birinci sınıf öğrencisi olduğunu söyledi.
Cumartesi öğleden sonra kuzeninin kendisini aradığını ve Ravi’nin Sisai Pul yakınlarında çıkan bir kavgada yaralandığını ve Hansi’deki özel bir hastaneye kaldırıldığını ve buradan Hisar’a sevk edildiğini söylediğini söyledi. “Hemen Hisar’daki hastaneye gittim ve bana Ravi’nin öldüğü söylendi. Bazı araştırmalar yaptım ve oğlunu sekiz kişinin öldürdüğünü öğrendim” dedi.
Ölümcül bir silahla silahlanmış bir cinayet ve isyan vakası, Hansi’nin şikayeti üzerine polise kaydedildi. Madan LalRavi’nin babası, karşı Kuldeep takma adı Bhola, Sachin, her ikisi de Virat Nagar Sainipura köyünden Hansi, Naveen’de, Neerajbir Dhani Pal sakini ve diğer dört kişi.