Kazanma kaygımız vardı. Budějovice'den Kubík, “Bunu mümkün olan en kısa sürede bitirmek istiyoruz” dedi

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Tonk temsilcisi Adam Kubk, aynı zamanda kendi milli takımında da forma giydiği sezon sonundan itibaren form arıyor. Şimdi Motor'un formasıyla ilk üst düzey play-off'a başladı ve ikinci maçta hemen gol attı. Vm, e gl mi pome, 25 yıl ileri.

Büyük bir aslan mı?
Evet, bundan çok fazla dram yarattık. Orada bize saldırdılar, ekstra faullerle onları oyuna soktuk. Bunu hayal edemiyorum. Sakin bir şekilde bitirmemiz gerekiyordu ama önemli olan ikinci puanı almamızdı. Bu iyi.

Çorba ilk etapta sizi şaşırttı mı?
Kaybedecek hiçbir şeyin olmadığını biliyorduk. Biraz sıkıştık ve sonuç için mücadele ettik. Bundan kaçınmalıyız. TM gibi aldık.

Uzatma öncesinde kabinde neler yaşandı?
Çok hayal kırıklığına uğradık. Ancak maçın 0:0'dan başlayacağını ve tek golün belirleyici olacağını tekrarladık. Daha sonra bunu erken kırmayı başardık ve iç sahadaki ikinci maçı da kazandık.

Benzer bir şeyin yaşanmaması için bu büyük bir uyarı mı?
Bu bir uyarı ama tüm sezon boyunca bununla ilgili sorunlar yaşadık. Aşağıda bunun hakkında konuşacağız, ancak bunu hafife almayacağız. Bu tür kurtarmaları huzur içinde bitirmek zorundayız.

Sonuçta bu vt psikolojik rna için çorba çantası, değil mi?
Eğer böyle bir numara bulursak duvarlara çarpabiliriz. Ama elbette öyle değildi. Tet Tetin'in yaptığına benzer hatalardan kaçınmalıyız.

Bir aydan az bir süredir saklanıyorsun. Çok mu ihtiyacınız vardı?
Evet, çok. Son zamanlarda çok fazla anc'im vardı ama gl'yi yapamadım. Oraya düştüm. Karanlığa yardım ettim, önemli olan bu.

Aynı zamanda sizin ve sizin katınızdaydı. Bu yüzden rahatlıyor musun?
Umarım evet. Ama son zamanlarda kendimi onurlandırmaya başladım. ya oraya ulaşamadıysam dv. yetişeceğimi biliyorum. Eğitmenlerle birlikte kurduğumuz çalışmalara devam etmem gerekiyor. Bunun için iyi olmaya çalışıyorum.

İlk play-off'unuzu oynuyorsunuz. Karşılığında kendine bir sevgili verdiğin için mi?
Evet. Play-off'u tanıyacağım, bununla gurur duyuyorum ve onu giyeceğim.

Karlovy Vary'nin kalecisi Dominik Frodl, Esk Budjovice'nin kalesine müdahale ediyor.

Budjovice'deki ilk iki kurtarma neyi gösterdi?
Tmy u'yu tanıyın. Oynamak istediğimiz şeyi hemen hemen yerine getiriyoruz. Yapabiliriz ve sonra oyunun bazı yönlerinde bunları oynayalım. Ama devam etmemiz gerekiyor, henüz hiçbir şey yapılmadı.

Vary'deki bu düello farklı mı olacak?
Kad dışarıda değil evinde oynuyor. Kendi sahalarında güçlüler, bir kez kazandık mı, bir kez kaybettik mi? Kendi evimizde gibi oynayıp, kendi sahamızda başlayıp bu seriye geri dönmemek istiyoruz. m dv bitirelim bunu, tm lpe.