Karviná – Č. Budějovice 2:1, Iván penaltıdan önemli bir galibiyet elde etti

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Salı günü Karvin, Juraj Jarbek'i görevden aldı. En yüksek toplamlara sahip yeni gelenler, Tetiligov yedekleri Marek Bielan ve Radim Grussman arasındaki önceki karşılaşmayı eşitledi, ancak lisansların eksik olması nedeniyle spor editörü Lubomr Vlk resmi olarak maç listesine dahil edildi.

Bugün ve yarın A takımının antrenörüyüm ama Pazartesi günü yedek takıma dönüyorum. Başka bir teknik direktörün olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Basın toplantısında Bielan, bugün burada olsaydı bu takımın iyi olduğunu görebilirdi dedi.

Bu bir hayatta kalma meselesiydi, ilk yarı her iki taraftan da tonlarca sürüşe sahne oldu. Jihoei 20. dakikada öne geçti. Tecrübeli Ondrek beni sahaya çekti ve boş Suchan'ın işinin kolay olduğu kalenin önüne geçti.

Lig sezonunda dördüncü golünü attı ve bu sezon takımın en golcü oyuncusu oldu. Bütün mektupları o yazdı ve evet geçen sefer iki kez saklandı.

10 dakika sonra evi yerle bir ettiler. Avo'nun steli, hemen önündeki kaleci Janek tarafından durduruldu, Memi bana yetişti ve st'te ona ulaştı. Lig ringinde ter vardı. Mücadelede çok sayıda yaralanma görüldü ve ilk yarı 5 dakika uzatıldı.

maçı dakika dakika izledik

Lider olduğumuzda ve Karvina'nın kürek çekmesi gerektiğinde harika başladık. Ancak bireysel hatalardan sonra toparlandık, kendi sahalarında sahaya çıktılar ve ikinci yarıda sahadaki sonuç için gerginlik ve korkuyu görebiliyordum, dedi Dynamo'dan Ji Lerch.

İkinci perdenin suyu dikkatliydi. Bu istisna, bağımsız bir hareketin ardından golü kaçıran Karvina'dan Regli tarafından yapıldı. Kurtarma çalışmaları çılgın bir sonla yeniden başladı. Derin sayı geldiğinde Alli şanssız eliyle kendi pozisyonunda oynadı ve Veteka ev sahibi takım adına penaltı vuruşu yaptı.

Video kararı kararını netleştirdi, Ivn o dakikada belirlenen penaltıyı çevirerek kararını verdi. Esk Budjovice ligde üst üste 23 maçta deplasmanda galibiyet alamadı ve topladıkları 18 puanın ikisiyle sezonun en kötü takımı konumundalar.

Peki ya ceza, vpn'deki el kuralını gerçekten anlamıyorum. Geçen hafta onlar ve Zlne bunu iptal ettiler ve onlar da bunu kendilerine karşı yazdılar. Ama daha fazla gol atmalıydık ve gol yememeliydik. Bu gerçekten kötü şanstır ama tavşanlar durup kovalarlar. Lerch, hayatta kalma mücadelesinde bir rakip varken bile kaybettik, bu yine o kadar da trajedi değil, diye düşündü.

Kararlar hakkında yorum yapmak için burada değilim. Eğrinin gerisindeyiz. Karanlıkta kaldığımız günlerde pek bir şey yapamadık. Lig futbolcuları olduklarını tekrarlayıp durduk. Ancak Bielan, bunun böyle olmadığını duyup söyleyebildiklerini söyledi.

FORTUNA:LİG 2023/2024

16/03/2024 15:00

Nhradnich:
J. Lape, M. Raspopovi, D. k, K. Vinicius, M. urma, A. Akinyemi, A. Traor, A. Ranatov, A. Ivn, E. Ayaosi, L. Ezeh

Karar: J. Veteka – J. Kubr, L. Lakom

Çevrimiçi rapora tıklayın