Kadın arabadan sürüklendi, korna çaldığı için dövüldü | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

Gurgaon: Bir kadının, yakınlardaki bir trafik gürültüsü sırasında korna çaldığı için arabasından sürüklendiği ve bir adam tarafından defalarca dövüldüğü bildirildi. MDI takozu.
Bir finans firmasında yönetici olan kadın, iddia edilen saldırıda kulağından, burnundan ve yüzünden yaralandığını söyledi. Polis zanlıyı tespit etmeye çalışıyor CCTV görüntüler ve kadın tarafından sağlanan plaka.
Sector 48 sakini, polise yaptığı şikayette, MDI Chowk’ta Salı sabah 9:30 civarında homurdanmanın arasında kaldığını ve yuhalamasının öndeki arabanın sürücüsünü kızdırdığını söyledi.
“Trafik sıkışıklığı çözüldüğünde, şüpheli arabamı takip etti. Kısa süre sonra beni geçti ve MDI Chowk üst geçidindeki yolu kapattı. Daha sonra beni arabamdan sürükledi ve birkaç kez vurdu. O da beni öldürmekle tehdit etti ve evime gelip beni tekrar döveceğini söyledi” dedi.
Yolcular toplanmaya başlayınca adam hızla uzaklaştı.
Ancak kadın aracın plakasını yazıp polis kontrol odasına haber verdi. Polis hemen geldi ve onu yakındaki bir hastaneye götürdü. Ön tedavisinin ardından taburcu edildi.
Çarşamba günkü şikayetine dayanarak, polisin 323 (yaralanmaya neden olma), 506 (cezai taciz) ve 509 (bir kadının alçakgönüllülüğünü aşağılama) bölümleri uyarınca kimliği belirsiz sürücüye karşı Sektör 17-18 karakolunda bir FIR kaydı yapıldı. IPC.
“İhbar üzerine olay yerine kısa sürede polis ekipleri geldi. Bir dava kaydedildi ve zanlıyı tespit edip tutuklamaya çalışıyoruz. SHO Haresh Kumar dedim.