İdi bir bisikletçiye çarptı ve durmadan ortadan kayboldu. Bunu zihinsel olarak yaptı, beni incitti

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Eské Budjovice’den Jindichv Hradec’e giden Horn r. Onlardan biri birden fazla yaralandı ve bir Jindicho Hradec hastanesinde öldü.

Bir ekip şehre gitti ve üst ekstremitesinde orta kalınlıkta yarası olan bir kişi bulduk. Onu bir acil durum trenine bindirip Jindichohradecky hastanesine götürdük. İki kişiyi köprüye bindirdi ve evlenmeyi reddettiler, Petra Kafkov Güney Bohemyalı kurtarıcıların dillerindeki hikayeyi anlattı.

Güney Çek polis memuru Milan Bajcura, 78 yaşındaki adamın muhtemelen kadınlara tam olarak bağlı olmadığını söyleyerek olayı doğruladı. Kolonun önünde yola düşen birkaç bisikletçiyle karşılaştı. Çarpışmanın ardından çanta durmadı ve yola devam edildi” dedi.

Bununla birlikte, deneyimli bisikletçi Jan Janek’e göre, eski gümüş renkli Ford Mondeo otomobilinin sürücüsünün tamamen zihinsel olarak yabancılar grubuna girdiği açıktı.

Kazanın olduğu şehir.

Eve dönüyorduk ve Hradec’ten hemen önce arkalarında hızlanan bir araba duydum. Sağa gelince adam kadını kenara çekti beni yere düşürdü yere düştüm asfaltta bir süre kaydım Jank olayın ilk anlarını döktü.

Bu sırada arkadan gelen bir iş arkadaşı bisikletçinin bacağına çarparak yola düştü. Bu tek başına grubun son üyesinin başına geldi. Her ikisi de kazadan sadece hafif yaralar aldı, ancak Jank geç kaldı.

Kırık bir humerus, kırık kaburgalar, yerde morluklar ve asfalttan birçok kesik ve morlukla aldım. Yaralı bisikletçi, iyi bir kaskım ve ayakkabılarım olmasaydı, sonum çok daha kötü olacaktı, bisikletlerin kendilerinde de kodlar olduğunu sözlerine ekledi.

Çarkın hiç delinip delinmediğini soruyor.

Bisikletlilerden birinin kamera görüntülerinden, kaçan kişiye yetişmeye çalışırken yere düşmeyen iki kişinin kaldığı anlaşıldı. Ama başaramadılar.

Ancak polis, yerel polis sayesinde yakında öğrenecek. Kazadan kısa bir süre sonra Upper River ve çevresinden birinin bu fikri fark etmesi muhtemeldir.

Olay, sokakta bir trafik polisi tarafından ele alındı. Kazanın koşullarını öğrendiler ve bir suç şüphesiyle ihmal nedeniyle yaralandı ve bir ulaşım aracını pedal çevirerek acil servise çarpan kriminal servisten meslektaşlarına ilk yardım sağlamadı. , Bajcura ekledi.

Tehlikeli kaza nedeniyle Jank, bisikletçi olarak yolda bir kuyuya binmenin mümkün olup olmadığını sorar. Acaba daha iyi bir şey yapabilir miydim, ama aklıma hiçbir şey gelmiyor. Evde bir karım ve küçük bir kızım var ve böyle bir risk almak istemiyorum. Çok görünür olabilirim ama biri beni devirmeye karar verirse onu durdurmayacağım, diye içini çekti.