Hromdkov Psk’ye geri döndü ve Çek madalyaları arıyor

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Geçen sezonun ardından en az bir yıl ara verip ailesine odaklanmak istediğini açıkladı. İlk başta iki yıl ara verdim. Ama hiçbir hata olmadığını hissettim, diye onaylıyor 36 yaşındaki eğitmen.

Kulüp yöneticisinden uzun süre tereddüt etmediği bir teklif aldı. Hzen’in etrafında dolaşıp onu dışarıdan izlemeye devam ettim. Yapabilirsek teklifi aileyle evde tartıştık. Bir yılda ne olur ne olmaz diye düşünmedim. Kader muhtemelen böyle istemiştir, beşinci.

Jan Pavlovskho yerine Hromdkov oyuna giriyor. Sezon öncesi hedefini, yani play-off’ları gerçekleştirdi. Sokol vak’ta devam etmeyecek. Benim hakkımda kim yorum yapıyor, nedenleri bana bağlı değil. Ancak Hromdkov, Pseck hzen on bir yıl sonra playofflardaydı, ona borçlu olduğumuz acele bu, diyor.

Psek, bu şehirden Çek birimleri arasında bağlayıcı savaşlara gitti. Ancak yarı finalde evinde Slavi’ye karşı kazanamadı, bu nedenle ikinci maçtaki mağlubiyet bile geçerli değildi. Bronz mücadelesinde Jihoeky ise Olomouc’tan umut verici bir galibiyet serisi getirdi ancak bir değişiklik için ikinci düelloda başarılı olamadılar ve dördüncü oldular.

Dışarıdan, çok farklı görünüyor. Takım oldukça güçlüydü, iyi sonuçlar temel olarak bunu doğruladı. Ama tecrübe ve mem berdi neredeydi ki destekler böyle sürdü ve incinmedi. Bu yüzden uzmanlardan kızların bir unvanı olduğunu duydum ama maalesef bazı kurtarışlar beklendiği gibi gitmedi, antrenör pişman.

Hromdkov, neredeyse beş yıl önce ayrıldıktan sonra, yumruk için savaşan herkesten ve en iyiler arasında Psek’i aldı. Bu eğilim geri tepmek istiyor. Laka yükseğe ayarlandı. Sonuçları geliştirip tekrar playofflara kalmak istiyoruz. Bunun için gençlerimizin olduğu yerden ayrılmamız gerekiyor diyor.

Yetenekli güzeller, takımın ana yıldızı Iveta Koreov’dan öğrenebilecekler. En iyi kadın soute devam edecek. Evet, tıpkı Alena Stellnerov’un destek verdiği gibi Iveta da uzun süre oynayacak. Tereza Pokorn da annelerin peşinden gitmeli. Yanlarında yeni yumrular büyümeli, diyor.

Tm başka bir yerden gök gürültüsü ile zt ve teşekkür göndermek ve yaymak istiyor. Ancak yürüyüş listesinde Hana Kvov’un iki destekçisinin adı görünmüyor. Kıdemli antrenör Hromdkov, Fransa’daki sözleşmesini uzattı.