Hırsızlar Pilot’s Co Konuk Evi odasını hedef aldı, aletlerle kaçtı | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

GURGAON: Pazar günü şirketinin Sector 38’deki misafirhanesindeki bir ticari pilotun odasına zorla girildi.
Polis, suçlunun iki dizüstü bilgisayar, iki iPad, üç cep telefonu ve bir akıllı saat dahil olmak üzere lakh değerinde elektronik aletlerle kaçtığını söyledi.
“Üç aydır şirketin pansiyonunda yaşıyorum. Pazar akşamı meslektaşım ve ben simülatör eğitimimiz için çalışıyorduk ve sabah 6 civarında uyuduk. Yaklaşık 40 dakika sonra uyandığımda giriş kapısının açık olduğunu gördüm ve evi aradığımda elektronik aletlerin kayıp olduğunu gördüm. Hemen meslektaşımı uyardım” dedi.
Polise, kapının kapalı olmasına rağmen kilitli olmadığını ve bu nedenle zanlının odaya kolayca girmiş olabileceğini söyledi.
“Konuyu resepsiyon görevlisine ilettim ve şirket yetkililerimizi aradım. Elektronik eşyalar şirket tarafından sağlandı ve çok sayıda önemli veri içeriyor” dedi.
Şikayetine istinaden bir KÖKNAR 380. bölüm (herhangi bir bina, çadır veya gemide hırsızlık) kapsamında kimliği belirsiz suçluya karşı tescil edildi. Hindistan ceza kanunu Sadar polis karakolunda.
“Görüntüleri inceliyoruz” CCTV Gurgaon polis sözcüsü Subhash Boken, “Şüphelinin bir an önce tespit edilip tutuklanması için binaya kameralar yerleştirildi” dedi.