Haryana’nın Yamunanagar ilçesinde özel bölgesinde havalanan bir kişi durumu ağır bir şekilde hastaneye kaldırıldı | Gurgaon haberleri pompalandı

KimeroS

Global Mod
Global Mod

YAMUNANAGAR: Polis, bir pirinç satıcısında cinsel organına hava pompalandığı iddia edilen bir adamın ciddi bir durumda hastaneye kaldırılmasının ardından bir haksız cinayete teşebbüs vakası kaydetti. Pratap Nagar alanı Yamunanagar Bölgesi.
İşçi olarak çalışan kurban pirinççide uyurken cinsel organına hava basılması bağırsağının patlamasına neden oldu.
Mağdurun şikayeti üzerine, TCK’nın 323. maddesi (isteyerek acı çektirmenin cezası) ve 308. maddesi (yanlışlıkla ölüme teşebbüs) kapsamında dava açıldı. Hindistan ceza kanunu (IPC) 3 Şubat’ta Pratap Nagar Polis Karakolunda.
Polise bir pirinç satıcısında gece vardiyasında olduğunu söyledi.
“2 Şubat sabah 6 sularında uyuyakaldım. Uyurken biri cinsel organıma boru sokup kompresörle hava bastı. Hava vücuduma girince midemde bir ağrı hissettim ve iki diye bağırmaya başladım. pirinç satıcısının çalışanları, Şahid ve Sachin olay sırasında yanında duruyorlardı” dedi.
Kurban, çığlıklarını duyduktan sonra bir ustabaşının pirinç satıcısı Ahsan’a geldiğini ve beni tedavi için Pratap Nagar’daki halk sağlığı merkezine götürdüğünü söyledi. Şikayete göre, mağdur daha sonra doktorların onu sevk ettiği Yamunanagar sivil hastanesine sevk edildi. Devlet Tıp Fakültesi ve Hastanesi, Sektör 32, Chandigarh çünkü durumu kritikti. Doktorlar kurbana bağırsağının patladığını söylediler.
Pratap Nagar karakolunun ev memuru (SHO), şüpheliyi tutuklamak için çaba sarf edildiğini söyledi.