Haryana erkeği 2 yaşındaki cinayet davasında müebbet aldı | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

HİSAR: Buradaki bir yerel mahkeme, bir mahalle sakini olan Kemal’i suçluyor. Tibba Danasherinneredeyse iki yaşındaki bir Vipul Anand cinayet davasında ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Kemal Anand’a bir soygun sırasında bıçakla saldırmıştı. Model kentsel genişlemeHisar.
Bölge ve deneme hakimi Dinesh Kumar Mittal ayrıca Kamal’a 15.000 Rs para cezası verdi. Mahkeme, para cezasının ödenmemesi halinde cezanın altı ay uzatılacağını söyledi.
8 Ocak 2021’de Urban Estate polis karakolu, Sector 20, Sirsa sakini Nirdosh Sharma’nın şikayeti üzerine kimliği belirsiz bir kişiye karşı bir cinayet ve soygun vakası kaydetti.
Sharma, 7 Ocak 2021’de evinden ayrılacağını iddia etmişti. Vinod Sharma, Model Kasaba Uzantısı, Hisar sakini. Akşam yemeğinden sonra, Vinod’un oğlu Vipul Anand ile birlikte yakındaki başka bir evde uyumaya gitti.
Ertesi gün sabah 10’da kalktım ve yiyecek bir şeyler almak için Vinod Sharma’nın evine gittim. Bir süre sonra yengem Pooja ve kuzenim Vipul Anand ile yeni eve gittim.
Vipul önümüzden yürüdü ve eve önce girdi. Kapıya vardığımızda genç bir adamın Vipul’a bıçakla saldırdığını gördük. Adamın yüzüne bir bez bağlanmıştı. Bizi itti ve kaçtı. Sharma polise, daha sonra Vipul’un tedavi için sivil hastaneye götürüldüğünü ve burada doktorların onun öldüğünü açıkladığını söyledi.
Polis, olayın video görüntülerine dayanarak, Tibba Danasher sakini olan zanlı Kamal’ı suçladı. Şüpheli, sorgusu sırasında eve hırsızlık amacıyla girdiğini söylemişti.