Guwahati’de 2 kadının altın zincirleri silah zoruyla çalındı | Guwahati Haberleri

OrumA

Member
Guwahati: Pazartesi günü Guwahati’de iki kadının altın zincirleri silah zoruyla çalındı. Son 10 gün içinde şehirde bu tür üç vaka bildirildi.
İlk vakada, bisiklet hırsızları Tutumoni adlı bir kadının altın zincirini yağmaladı. Rabhasabah saatlerinde Satgaon Polis Karakolu’nun yetki alanı altındaki Pragatinagar bölgesindeki evinin yakınında silah zoruyla.
Rabha, gençlerin önce silah zoruyla altın zinciri talep ettiğini söyledi. Daha sonra onlara vermeyi reddedince kolyeyi kaptı ve onlar kaçtı. “Onları teşhis edemedim çünkü siyah gözlüklü kask takıyorlardı. Silahı bana doğrulttuklarında korktum” diye ekledi.
Satgaon karakolu OC Manjit Buragohain “Güvenlik kamera görüntülerini topladık ancak failleri tespit edecek kadar net değil. Soruşturma devam ediyor.”
Başka bir durumda, ilkokul öğretmeni, Gültay BegümGandhibasti’de öğleden sonra Chandmari polis karakolu altında silah zoruyla yağmalandı.
Begüm, ‘Yürüyerek gidiyordum ki bisikletli iki genç yanıma yaklaştı. Aniden zinciri istediler ve bana silah doğrulttular. Olay olduğunda olay yerinde kimse yoktu.”