Güç oyunlarımızı geliştirdik, bize çok yardımcı oluyorlar, koç Čihák bunu beğeniyor

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Kladno'da dürüst performansınız ve kendinden emin Dominik Hrachovin'in kaleye attığı gol sayesinde kazandınız. Oyunların gidişatından memnun musunuz?
Evet. Hiçbir zaman dolmuyor ama Kladno'nun ilk periyotta attığı gol, Hrek'in (Dominik Hrachovina, editörün notu) yakaladı. Bu dleit, ihtiyacımız olan şey bu. Yataktaki su tabancası onlara çok yardımcı oldu. Teyzemin tutuklanması sırasında bir arkadaşımız ve daha sonra da esas olarak gl teyzemiz bizi sakinleştirdi. Bu değerli bir ilişki, adamlar bundan keyif aldılar. Küçük bir başarı için çok fazla mücadele vardı, Kladno her şey için oynuyor.

Bu puanları açık hava oyunları serisinden getirdiniz. Alıyor musun?
Her puan terdir. Ancak Tinci'de don sona erdi. Maçtan önce uzatmalarda kaybettiğim için bir puan alırdım. Ancak iyi bir ilk periyot ve 2:0 önde olmamızın ardından bunu başardık. İkinci yarıda gereksiz fauller ve hatalardan vazgeçtik. Adamların bundan faydalandığını düşünmüyorum.

Tinc'te, normal sürede sadece iki gol atılırken, uzatmalarda ve atışlarda dokuz yenilgi yaşandı. Buna hazır mısın?
Yeterince var, bu yüzden kafa karıştırıcı. Bazen bunlar bireysel bir meseledir, antrenörün hiçbir etkisi yoktur.

Bu kurtarışlarla penaltı maçlarında beş gol attın. Özel formasyonların ideal kombinasyonunu buldunuz mu?
Pesilovka bize çok yardımcı oluyor. Yüzde yirmi-yirmi iki civarında bir kapasiteye sahip olmamız gerekiyor. İki takım da zayıftı ve uzun süre onlarla oynayamadık. Ama üzerinde çalıştık arkadaşlar, sihirli bir şekilde harika.

Hafta boyunca en iyi iki maçı Salı günü saat 17:30'da ev sahibi Pardubice, Cuma günü ise Sparta ile aynı maçta bekliyoruz. Ne yapıyorsun?
Urit, hava kararıyor. Evde olmasına sevindim, dolu bir ev. Biz taraftarları destekleyin, Kladno'da bile içenlerin sayısı çok fazlaydı. ekm vyhečovan hızlı ve sert hokeyi kurtarıyor. Her ikisi de karanlık, uzun vadeli nitelikleri doğrular.

Pardubice ilk sıraya yerleşiyordu ama geçen hafta teknik direktör Vclav Varaa vefat etti. N'yi etkileyecek mi?
Bence değil. Yoğun bir kaç gün oldu ama bu bir zafer.

Oyun tarzları değişti mi?
Ah evet. egzama vt aktivitesi. Venca (Varaa) savunmada çok çalışıyor. Diyelim ki baş kasaraya girdiler, ikişer ikişer saldıracaklar.

Sparta ve Pardubice'nin son maçında iki gol öndeydiniz ama uzatmalarda hep kaybettiniz. Seni saygıyla Budjovice'ye götürecekler mi?
Herkese saygı duyuyoruz ve tamamen karanlık oldukları için öyle olsun. Kesinlikle gelip burada rahat etmeyecekler. Eğer böyle yaklaşsalardı masada olmazlardı. Kesinlikle küçümsenmiyoruz.

Yedinci sıradan bu puanları Litvnov'un çeyreğine kadar kaybettiler. Tyke'ı cl mi yoksa sp pn olarak mı alıyorsunuz?
Ben farklı söyleyeceğim. Kurtarmalar hızla takip edilir. Puan toplamak istiyoruz ve oyuncuların sağlıklı kalması önemli bir rol oynuyor. Esas olarak kendimize bakalım ve neye mal olacağını görelim. Onay işareti tıklandığında harika olacak. Aksi halde play-off'lar için mümkün olan en iyi pozisyonu yaratmak istiyoruz. Esas olarak vahşi insanlar hokeyi sevsin diye.

Hokey oyuncusu

Luk Vopelka sakatlığının ardından kadroya geçti. Luk Pech ve Martin Hanzl kayıp. Onlarla işler nasıl gidiyor?
Vopy çabuk bu işe girdi, onunla gurur duyuyorum. Dikendeki diğer adamlar. Hanzi önümüzdeki birkaç gün içinde katılabilir. Kötü şans çok dikenlidir. Ocak ayı sonuna kadar onunla buluşmamız gerekiyor. Daha sonra ona ne olacağına karar verirler. Onun dönüşü bir destek olur, bu takımın sorumluluğundadır.

Ocak geçiş dönemi sonuna kadar kadro değişiklikleriniz tamamlanıyor mu?
Aktif olarak hiçbir şey aramıyoruz. Ama biz hala izliyoruz ve kapatılmadığı yerde.

Başarılı bir takviye Jchyma Kondelek'in dönüşüdür. Kısa sürede ilk merkez oldu. Belki de vc anc'den mezun olabilir, ha?
Ama közlere baktı, geçerli, karanlığa mükemmel bir şekilde uyuyor. nm uv lt cinsinden gördüm. Dışarıda işleri yürümeyince kapıyı ona verdik, o da yıkadı. O, karanlık saate layıktır. Daha fazla gol atabilir ve kaleye baskı yapabilirdi ama bunun gibi daha çok maçımız var.

Oyunun en üretken oyuncusu Milan Gula. Sezon ortasında leep olacak mı?
Harika ve puanlı bir oyun. Kanada skorunda en iyiler arasında yer alırken kaç sezon forma giydi? Mutluyum, formdayım ve eğleniyorum. Kabindeki denizci kaptan olarak görev yapar.

Adam Kubk harika bir ilk çeyrek geçirdi, hatta milli takıma bile girdi. O zamandan beri çanta kapalı. Onu nasıl elde edersiniz?
Onunla çok konuşuyoruz. Küçük şeyleri doğru yapmaya çalışıyoruz. Oyuna dahil edilmesi gerekiyor. Bunun hayalini kuruyor. Yeni bir karanlık ve ortamdadır. Muns vt rolü. O da milli takımdaydı, bununla uğraşmak zorunda. Kapım aşağıda. Böyle bir oyun baltalamaya yarar.

Budjovick Junior seri sayesinde ekstra lig tablosunun en altında yer aldı. Hissediyor musun?
Elbette. Eğer genç oyuncu düşerse bu büyük bir ilk olur. O anda maç gününüz yok, hiçbir şeyiniz yok. Kazanmaya başlamanın zamanı geldi. Orada yaşananlar, oyuna yaklaşımları hoşuma gitmedi. Bunu Venca Nedorost'la konuştuk (fem mldee, editörün notu). Oyunu kapatmanız gerekiyor. Kendiliğinden geçeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kimin umurunda, bu yaşta kafalarından neler geçiyor. Ve bunun için ücret alacaklar, aksi takdirde sorun olmayacak.