evlenme teklifiyle kandırıldı, kadın (22) Pg tesisinde Fb arkadaşı, asistanı tarafından tecavüze uğradı | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

GURGAON: 22 yaşındaki bir kadının 16 Mart’ta bir sosyal medya arkadaşı ve ortağı tarafından Sektör 53’teki bir PG tesisinde tecavüze uğradığı iddia edildi. Polis, o zamandan beri saklanan iki zanlıyı yakalamak için baskınlar düzenliyor.
Haryana’dan olan ve şu anda Noida’da çalışan şikayetçiye göre, kimliği şu şekilde belirlenen şüpheliyle görüştü. Gaurava Kaşyap iki yıl önce Facebook aracılığıyla. Daha sonra şehirde sık sık buluşmaya başladılar ve daha sonra bir ilişkiye girdiler.
“Birkaç görüşmeden sonra gurbet benimle evleneceğine söz verdi Daha sonra zaten evli olduğunu öğrendim. 16 Mart’ta (Perşembe). Gaurav beni Gurgaon’a çağırdı ve evliliğimizi mahkemede tescil ettireceğimizi söyledi. Beni bir PG tesisine götürdü ve daha sonra bana da tecavüz edecek olan arkadaşının önünde bana tecavüz etti. Direndiğimde beni geri püskürttüler ve ağır sonuçlarla tehdit ettiler. Korkudan sustum. Ertesi gün polise durumu bildirdim” dedi kadın 17 Mart’ta polise yaptığı şikayette.
Şikayetinin ardından, Gaurav ve arkadaşına karşı 376-D (toplu tecavüz) ve 506 (cezai taciz) bölümleri uyarınca bir FIR kaydedildi. IPC Sektör 53 polis karakolunda.
“Bir FIR kaydedildi ve şüpheliyi yakalamak için baskınlar düzenliyoruz. Sector 53 polis karakolunun SHO’su Müfettiş Amit Kumar, “İkisi yakında tutuklanacak” dedi.
Bu arada Mart ayında iki benzer vaka daha yaşandı. 13 Mart’ta polis, 8. sınıf öğrencisine toplu tecavüz olayıyla ilgili olarak biri reşit olmayan iki genci tutukladı. 14 yaşındaki öğrencinin spor sahasından kaçırıldıktan sonra toplu tecavüze uğradığı bildirildi. sohna.
4 Mart’ta polis, reşit olmayan bir kızı kaçırıp tecavüz ettiği iddiasıyla Bhopal’dan bir adamı tutukladı. Küçük kız, sağlık kontrolünden geçirilerek ailesine teslim edildi.
(Cinsel saldırı ile ilgili davalarda Yargıtay yönergeleri uyarınca mağdurun kimliği, mahremiyetinin korunması için açıklanmamıştır)