Durması söylenen arabadaki 4 kişi Asi’ye çarpmaya çalışır; takipten sonra tutuklandı | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod
GURUGRAM: Bir müfettiş yardımcısını öldürmeye çalıştıkları iddiasıyla dört kişi tutuklandı (ASİ) Salı günü arabalarıyla Eski Delhi-Gurgaon yolunda.
Gençler, Bhola takma adı Akash, Ayush olarak tanımlandı. Vikram ve Surender, tüm Gurgaon sakinleri. Tüm erkekler 25 ila 30 yaş arasındadır.
Olay, polise göre Salı gecesi meydana geldi. ASI Krishan Kumar, polise yaptığı şikayette, “Yolda gece devriye görevindeyken bir ihbar aldım. hyundai Delhi-Kapashera tarafından gelen büyük i10. Şoföre durmasını işaret ettiğimde durmadı, bunun yerine aracı üzerimden sürmeye çalıştı. Tam zamanında atladım. Arabada birkaç genç vardı. Bana küfürler yağdırdılar ve beni ağır sonuçlarla tehdit ettiler.”
ASI, diğer ajanların yardımıyla onları yaklaşık 500 metre kadar kovaladı ve onları durmaya zorlamayı başardı. “Dört adam arabadan indi ve beni dövmeye başladı. Üniformamı da yırttılar. Diğer görevliler ve yoldan geçenler araya girerek beni kurtardı. Gençleri gözaltına aldık ve karakola götürdük” diye ekledi Kumar.
Sektör 17/18 karakolunun karakol memuru (SHO) Müfettiş Haresh Kumar, ASI’den şikayet aldıktan sonra bir FIR açtıklarını söyledi. “tarıyoruz CCTV Daha fazla netlik için alanın görüntüleri. Zanlıları tutukladık ve olayla ilgili soruşturma başlattık” dedi.
Dava, TMK 186 (bir kamu görevlisinin kamu görevlerini yerine getirmesine gönüllü olarak engel olma), 307 (öldürmeye teşebbüs), 332 (bir kamu görevlisini görevini yaparken kasten yaralama), 353 (saldırı veya saldırı) bölümleri altında kayıtlıdır. bir kamu görevlisini görevini yerine getirmekten caydırmak için suç kuvveti) ve 34 (genel kast).