Dolandırıcı veya kurban. Dernek, sübvansiyonların reddedilmesi nedeniyle şehri dava açmakla tehdit ediyor

KimeroS

Global Mod
Global Mod
İlk uzmanlığımıza göre şehrin bize karşı attığı adımlar haksız ve haksızdı. Dernek üyelerinden Jan Nepomuk Piska, şu anda sorunu mahkeme dışında çözmeye çalışıyoruz, ancak suçlanan taraf biziz, zarar görüyoruz ve cezalandırılıyoruz ve ilk tercihimiz en uygun araçları kullanmaktır dedi. Pirty'nin eski temsilcisi, yakın zamanda yapılan bir toplantıda temsilcilerin önünde.

Belediyenin tahsis edilen hibe için oylamayı ertelemesi, Verbaria vakasını ayrıntılı olarak incelemesi ve geliştiriciler arasında yeniden bir organizasyon düzenlemesi gerektiğini ekledi. Bizi bağlayarak sadece bizi ve profesyonel varlığımızı tehlikeye atmıyorsunuz. Aynı zamanda yardım verdiğiniz diğer editörü de tehlikeye atıyorsunuz. Piska, hukuki bir anlaşmazlık olması durumunda Salı günü yerine mahkemenin sadece bizim için değil, tüm temsilci editörler için geri dönmek zorunda kalacağına dikkat çekti.

Derneğin torunları, belediyedeki kişilerin kendileriyle iletişim kurma şeklini ve aralarındaki bağı öğrenme şeklini beğenmediler. Derneğin genel müdürü Michaela Piskaov bu yılın Ocak ayında hibe almaya hak kazandı.

Daha sonra içki içtiklerine ve kayıt olduklarına dair bir onay aldı. Geçen ay belediye meclislerinden birinden, şehrin danışma komitesinin kendi başının çaresine bakmadığını ve derneğin sübvansiyon verileri olasılığı nedeniyle iki yıl süreyle askıya alındığını öğrendi. Bunun nedeni, 2022'deki Dota programının kurallarının ihlaliydi.

Nasıl oluyor da müteahhit bir yıl sonra öğrenip bu yola başvurarak sözleşmeyi ihlal ediyor? İnşaatın teslim edilmesinin ardından 2022 yılında kentle yaptığımız tüm sözleşmeler feshedildi. Gönderdikleri evraklar teslim alınarak inceleme tamamlandı. Piskaov, kendisine ihlal edilen durum hakkında bilgi verilmediğini açıkladı.

Bu bir aldatmaca, dostum

Temsilci, derneğin itirazlarına ve argümanlarına anında yanıt vererek uzun bir tartışmaya yol açtı. Primtor Dagmar Kodov Parmov (ODS) da dahil oldu. Dotan unvanları şehir tarafından yazılmaktadır ve derneklerin ilk yıl için bir günü bulunmamaktadır. Kişilerin kontrolünün, başvuru sahibinin bir belgeyi tam olarak veya burada onaylanan hibe davasına dahil ettiğini göstermeye yeterli olması durumunda bunun bir sahtekarlık olduğunu açıkladı.

Kısa sürede meslektaşları da ona katıldı. İncelemede faturaların mükerrer kanıtları görüldü; dosyada ayrıca şunu yazan bir e-posta konuşması da var: Başlangıçta oraya doldurduğum tüm harcamaları geçer umuduyla attım, ancak bunların uygulanmasıyla ilgili değildi. proje. Tom Bouzek'in aktardığına göre (TOP 09) yalnızca gerçek projeleri sakladım.

Sübvansiyon standartların üzerinde bir şey, eğer alırsam şartlara uymak zorundayım. Eğer bunları teslim etmezsem, cezai suçlamalarla karşı karşıya kalacak. Bu yüzden burada olup bitenler konusunda çok heyecanlıyım. Yazarın işlediği şüphe o kadar fazladır ki, suç eyleminin tam mahiyetine ikna oldum. Bir ekonomik suçlunun bununla ilgilenmemesine şaşırdım. Adla Ruiderov (ODS), bunun onun için altın bir tabak gibi olacağını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Petr Maro (ODS), bunun benzeri görülmemiş bir adım olmadığını hatırlattı. Geçtiğimiz seçim döneminde de benzer bir suç işleyen bir spor derneği belediye tarafından programdan ihraç edilmişti. Küçük çocuklarla ilgilenen bu derneğin ilgilenip neyin işe yarayıp neyin yaramadığını fark etmesine sevindim. Bir belgenin iki üretimde olmasının mümkün olmadığının farkında olduğunuzu biliyorum. Eğer bizden gelmezse mahkeme karar verir, ekl.

Budjovice, kültürü desteklemek için dotanian unvanındaki 104 adatel arasında toplam 10 milyon kron dağıttı. Maddi yetersizlik nedeniyle 37 yaşında oldukça şaşkındım. Yazarlar toplamda 22 milyondan fazla destek talep etti. İhraç edilen Verbarium derneği 540.000 tutarında sübvansiyon başvurusunda bulundu.