České Budějovice menajeri Novotný, Vary'li seri öncesinde “Favori rolünü kabul ediyoruz” diyor

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Pazar günkü son tura kadar Motor, kendisine çeyrek finalde yer garanti edecek elit sıralamada yer almak için mücadele ediyordu. Ancak Pardubice'deki yenilgi umutları yok etti, bu yüzden Jihoei'nin ilk tura çıkması gerekiyor.

doğu şehri güneşli. Sezon öncesi mutlaka onu alırdık. Oyun çok dengeli ve bu bizim için büyük bir değişim. Spor menajeri Ji Novotn, takıma ve antrenman ekibine büyük teşekkür ettiğini söylüyor.

Bir yıl önce Budjovit farklı duygulara kapılmıştı. Ve ön turun sondan bir önceki turunda Kladno'yu yendiler ve bardan kurtuldular. Bu çok farklı bir durum ve Jihoei, kulüp için verilen cansız mücadeleden kaynaklanan küçük hayal kırıklığını hızla aşmak zorunda kaldı. Bu bir koda, son ana kadar savaştık. Ancak Novotn, Pardubice'de kaybetmediğimizi ancak evimizde Boleslav veya Litvnov'a karşı oynadığımız önceki maçlarda kaybetmediğimizi fark etti.

Budjovic'in defans oyuncusu Mikul Hovorka.

Motorda ayrıca depodan on bir adet sonra ön tekerlek ve Karlovy Vary yer alıyor. Yılbaşından sonra düşüşler pek iyi gitmedi ve koçun da pek bir faydası olmadı. Sonunda ön tekerleğe binme konusunda biraz endişelendiler. Hafif favori rolünü yüzde yüz kabul ediyoruz. Saklanamayız. Ancak Vars'ın oldukça rekabetçi olacağı açık. Evin içinde kavga ederek ilerledik. Novotn, ilerlemek isteyeceğimizi belirtiyor.

. Budjovice Karlovy Vary

17.30'da çevrimiçi

Mikul Hovorka felçli olmalı. Sezonun yazında 2 kez milli takım toplantısına da giden bu keşif, sezonun zorlu kulüplerine de destek olmalı. Başlamamız zaman alacak. Temel pozisyonu onaylayacağımızı ve Vary köpeğinin daha da ileri gideceğini biliyorum, sesli bek.

Hovorka için bu, Çek Cumhuriyeti Extraliga'daki ilk play-off maçı olacak. Çok karanlık Bize yeni bir mücadelenin başladığını söylediler. Liderlik yaparken kendimizin kışkırtılmasına izin vermememiz gerektiğini konuştuk. Tam tersine kaybedersek toparlanmalarının kolay olmayacağını onlara gösterelim. İnşallah başaracağımızı düşünüyorum.

ek gol savaşı ile

Jan Strme

Dominik Hrachovina

Budjovice yarışmada toplam 22 puan topladı. Energi ile son iki maçını kazandılar, gol bile yemediler. Pesto, oidn'in en sevilen pozisyonudur. Play-off'larda takımlardan birinin formayı yakalamasını bekleyin, şanslı bir anın tadını çıkarın veya sakatlık rolünü oynayarak gazetenin varsayımlarını geçersiz kılın.

Benzer bir nokta da ortamın uygunluğudur. Engine, çarşamba ve perşembe günleri kendi salonunda iki düello yapacak. Biraz sıçrama olacak ama Cumartesi günü Vary için 1:1 veya 2:0 başlar başlamaz umutlanacaklar.

Su üzerinde iki ev bizim için uygundur. Harika hayranlarım var. Havanın karanlık olduğunu biliyorum ve ideal olarak iki su savaşını da kazanacağız. Ama alçakgönüllü olmalı ve çok çalışmalıyız. Sanırım bir mesajımız var, diye öngördü defans oyuncusu Hovorek.

Dizide glman kavgası yaşanacak. Karlovy Vary'de Dominik Frodl'un açık bir destek ve turnuvanın en iyi gollerinden biri olması gerektiği oldukça açık. Başlangıç hedefinde sürtüşmeyi bu şekilde yaratmayı seçtiler ama bunu bir sır olarak sakladılar.

Mikul Hovorka v, çorbada nelere dikkat edilmeli. Güçlü karşı akımlara ve iyi yataklamalara sahiptirler. Faul olmadan oynamalıyız ama bu her rakibe karşı işe yarar. Sistemi takip etmelisin ve sonra uyuyacağız, diye tahmin ediyor.

Motor ilerlemesi durumunda özellikle çeyrek finalde Tinc ile karşılaşacaktı. Jihoei için henüz çok uzağa bakmayın. Diğer onbir gibi biz de mümkün olduğu kadar ileri gitmek istiyoruz. Ancak yönetici Novotn, adım adım ilerlediğimizi doğruluyor.

Perşembe günü öğle saatlerinde Budjovice'deki çifte yarışın biletleri tükendi. O zamandan beri bireysel bir maç için bilet almak mümkün. Vera Veer, 420 ila 480 kron arasında değişen fiyatlarla, yaklaşık sekiz yüz tanesini çevrimiçi satışlarda bıraktı.

Vary köpeğini beslemeliyiz, sanırım sponsor

Pavel Balon

Budvar arenasında hokey oyuncusu oturduğu yerden kalktı ve yürümeye başladı. Yaz sezonu boyunca Pavel Baloun, Budjovice'deki kış stadyumunda oldukça mutlu anlar yaşadı. Motor altı dakika sonra durdu.

Baloun'un şirketi Banes, tüm yıl boyunca kulüp adına yer aldı ve onlara katılmaktan kendisi sorumlu. Bundan çok memnunum. Bunlar takımın, kulüp görevlilerinin veya taraftarların eylemleri ve sonuçlarıdır. Bu bir kayıpla karşılaştırılamaz. Sobslav'daki mühendislik şirketinin yöneticisi, sadece kendi sahamda Liberec'e karşı 1:8 mağlup olduğumuz bir maç için pişman olduğumu söylüyor.

Pavel Baloun sezonun zirvesinde, play-off'lar bugün başlıyor. Diğer hayranlar gibi ben de bundan gerçekten keyif alıyorum. Ortalama ziyaretçi sayısının 6.132 kız olduğunu öğrendim, bu da son yılların en yüksek rakamı. Bence harika, diye fark etti.

Budjovice takımının, Karlovy Vary ile play-off ön turundaki genel ortağı. Vary'yi yenerek çeyrek finale çıkmalıyız. Orada, Tinec'e yolculuk, bu iyi olurdu, ama göreceksiniz. Sulu olacağından eminim.

Her ne kadar Güney Kore hafif bir favori olsa ve play-off öncesinde turnuvada iyi bir maç geçirmemiş olsa da işi o kadar kolay olmayacak. Frodl'un attığı golün tutmaması ve kaleyi açmaması durumunda zor olacağı uyarısında bulunuyor.

Sm, özel Jana Strmen'i Motor'un kalesine gönderecekti. M lep formu. Dominik Hrachovina bir şovmen, ben de onu seviyorum ama oyumu Honza Strmen'e veririm, sert.

Doğum gününde balon aldın. Luk Pech'in yaralandığı için üzgünüm ama daha iyiye gidiyor ve buna değecek. Kondelk ve Gula'yı da severim. Bernek'in buraya uçabileceğini düşündüm.