Budjovice futbol takımı Chrudim tarafından oyun dışı bırakıldı, her iki golü de Suchan attı.

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Eskch futbolcusu Budjovic gl’yi kutladı.
| fotoğraf: TK

Güney takımları temsili arada finalde birkaç maç irho kdru yaptı. Dinamo ilk yarıda üstünlüğünü sürdürdü. 12. dakikada Vojtch Hora Suchan’a faul yaptı ve sol ayağıyla mk tyi’yi temizledi. Hellebrand potu vurdu ve birkaç anc daha işleri tersine çevirmedi.

Dest tm ligin ortasındaydı ve 84. dakikada eşitliği sağlayabilirdi ancak kaleci kale yapısının yardımıyla golü kaçırdı. İki dakika sonra Suchan karşı tarafa güzel bir darbe vurarak son kararını verdi.

Pozitif değerlere dokunun. 2.Lig takımını küme düşürerek sorumluluğumuzu yerine getirdik. Aynı zamanda görmek istediğimiz birçok oyunu da benzer şekilde denedik. B-tm’den çocuklar ve Martin Prk’lı genç Pa Zka da öne çıktı. Dynamo yardımcı antrenörü Tom Zpoton bir basın toplantısında, bugün bunu başardığımıza sevindim, çünkü hepimiz zorlu bir maçın bazen zor olabileceğinin farkındayız, dedi.

Dinamo esk Budjovice – MFK Chrudim final maçından bir an

Jihoei onbiri oyunun sekiz finalistiyle tamamladı. Mevcut temsilci takımın programında hâlâ çarşamba ve perşembe günü olmak üzere 3. tur maçları kaldı. Ancak bu sezon ligin birinci üç takımı Pardubice, Slovcko, Teplice ve yeni en yüksek takım Karvin geçen yıl MOL Kupası’ndan elendi. Sekizinci final için tek maçlık son tarih artık 1 Kasım.

MOL Kupası

3. tur 10/10/2023 17:00

Gly:
12. Ekmek kırıntıları
86. Ekmek kırıntıları

Gly:

Montajlar:
Sladk, Havel /K/, Nikl, Osmank V. Hora (46. Zka), Suchan, Hubnek (46. Broukal), Hellebrand (76. Skalk) Dejan (67. Alli), Adediran (67. Prek) sonrasında

Montajlar:
erk Mka, Kosek, Toml, Skwarczek Zvika, Kutk, Kesner /K/ (87. Bauer), Ltal (68. Hjek), Novotn Huf (68. Jurenko)

Nhradnich:
Andrew Faltus

Nhradnich:
Floder Holub, eznek, Vcha

lut kartları:
76. Tatlı

lut kartları:
70.Zvika

Karar: Radina Macha, Ernoevi

Vahşi şair: 563

Megagame için para topla