Bisiklet otomobile çarptı, 30 yaşındaki adam darp edildi; 2 Rezervasyon | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Gurgaon: 30 yaşındaki bir adamın geçen hafta Malibu Kasabasında bisikletiyle arabasının çarpışması sonucu iki kişi tarafından dövüldüğü bildirildi. Ancak polis, FIR’ın bir soruşturmanın ardından bu Perşembe günü kaydedildiğini söyledi.
Polise göre, şikayetçi Manish Kumar 17 Kasım’da iş için Malibu Kasabasını ziyaret etmişti ve bölgeye girerken motosikleti ve bir arabası giriş kapısında çarpıştı.
“Sürücü dışarı çıktı ve aramızda sözlü bir tartışma çıktı ve ardından arkadaşını aradı. Her iki adam da beni dövmeye başladı ve parmaklarımı da kırdı. Gümüş zincirimi bile aldılar ve oradan kaçmadan önce beni korkunç sonuçlarla tehdit ettiler. Bir şekilde tedavi için 10. sektördeki devlet hastanesine gitmeyi başardım,’ manik şikayetinde söyledi.
Sadar karakolunun soruşturma memuru Sanjay Kumar, “Bilgiyi 18 Kasım’da aldık ve olayı araştırdıktan sonra” dedi. CCTV görüntüleri, 1 Aralık’ta 323 (kasıtlı zarar), 506 (cezai taciz) ve 34 (genel kast) bölümleri altında bir FIR kaydedildi. IPC Sadar polis karakolunda. Şüphelilerin yakalanması için ekipler oluşturuldu.”