Bir kız öğrenciye tecavüzden yargılanan son sınıf öğrencisi, suçlamayla benden kurtulmak istediklerini söyledi

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Zvrenou, Tereska Budjovice bölge mahkemesinde kendisini reşit olmayan bir çocuğa tecavüz etmekle suçlayarak şaşırdı. Düşüşle ilgili sürekli ifade verdi ve şimdi, ondan önce de bunu inkar ediyordu. On ay boyunca gözaltında kalmasına övgüde bulundu.

Ona çok teşekkür ediyorum çünkü elli yıl önce cezalandırılmıştım. Ne söylesem duymuyorum. Sana iki soru sormak istemiyorum. Benden kurtulmanın en kolay yolu bu. Gidecek hiçbir yerim yok, en azından burada huzur var. Kıdemli general, eğer benim suçlu olduğumu düşünüyorsanız, bunu size bırakacağım, dedi.

Pakete göre, on iki yaşındaki uyuşturulmuş bir çocuğun zayıflığından yararlanarak evde ona tecavüz etmeye çalıştığı için beş ve on iki yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Olay geçen yıl Mal Jihoesk köyündeki bir çiftlikte meydana geldi. Gençler muhtemelen kulübenin çocukları da dahil olmak üzere günler ve geceler orada geçirdiler. Alkol ve esrar ellerinden eksik değildi. Tecavüzden sonraki ikinci gün olan 4 Temmuz'da, uyuşturucu ve davranış sorunları yaşayan kadının annesine tecavüzüne ilişkin bilgiyi paylaştı.

Özetle, yıllarca sadece çiftlikte ya da evde barmen olarak çalışmış, ona göre gençmiş ve uyuşturucu ve alkol denemiş. Başka isimleri olan ailesini görmek için yıllarca oraya gitti. Kıdemli, çocukların sonunda bir anlaşmaya vardıklarını ve onları dizginlemeye çalıştığı için kendisinden intikam aldıklarını iddia ediyor.

Kasım ayından bu yana devam eden davada psikiyatri ve seksoloji alanında uzman bir kişi ifade verdi. Hastanın sapkın ya da ruhsal bir bozukluğu olmadığını, aksinin tanınıp kontrol edilebildiğini belirtti. Uzman Hind Mansour Musov, onun serbest kalmasının tehlikeli olmadığını ve koruyucu bir seksolojik bağ gerektirmediğini söyledi.

Sanığın avukatı Jan Rhrich, vergiden zarar gören borcun değersiz olduğunu ve diğer uzmanlara göre acı ve sıradan bir yalan olduğunu beyan eden değerlendirmesine katıldı. Ona göre, çok sayıda tanığın ifade verdiği delillerin tamamı şüphelerle doludur. Hüküm giymiş bir kişinin yalnızca borçlunun ifadesine dayanabileceğini ve bunun tanıdıkları tarafından da doğrulandığını hatırlattı. Bu nedenle müşterisi için ters ambalaj tasarladı.

U ahlaki suçlardan dolayı cezalandırıldı

Yaşlı bir kişinin reşit olmayan bir çocuğa tecavüz ettiğine dair bilgiler hızla yayıldı. Köyümüzde birisi bir kelime söylüyor ve bu Vichyna'da, Salı günü mahkemeye bir sosyal hizmet görevlisi tarafından eşlik edilen bir tanık doğruladı. Böylece tanıklar, tecavüzü ancak bir aracı aracılığıyla öğrendiklerini ifade etti.

Öte yandan devlet temsilcisi Dagmar imkov, olayın tamamı yıkımın eşiğinde olmasına rağmen, olayın gerçekleştiğine ve delillerin bununla ilgili olduğuna inanıyor. Sanığın geçmişi unutuldu, milyarlarca reşit olmayan kadınlara yönelik ahlaki suçlardan dolayı cezalandırıldı.

Arama sırasında, iki yıl önce başka bir reşit olmayan kişiyle cinsel ilişkiye girdiğine dair kanıt bulunduğunu belirtti. İmkov, polisin bununla ilgileneceğini söyledi.

Teminat ve cezai tedbirler için, borç acentesi, reşit olmayan çocuğu aracılığıyla, travma sonrası sonuçlardan kaynaklanan maddi olmayan kayıplar için 100 bin kron talep ediyor. Muhtemelen merkezdeki mahkeme cezayı açıklayacak.