Bebek Jagr ve Baba Jagr birlikte. Frolík, taktikleri Jard'a uyarladığımızı iddia ediyor

KimeroS

Global Mod
Global Mod
Jgr ile oynamak her zaman özeldir, kariyerinin başlangıcında Bebek Jgr lakaplı olan ve onun izinden gideceğini bilen sert Frolk. On altı yaşında olan Frolk, elli iki yaşında efsanevi seksen altıncı olan Norveç'te 36. yaş gününü kutluyor. Onları bir arada sakla Ryte.

Senin ve Jgr'ın aynı fikirde olmanızın nesi yanlış?
Onunla gidebilmem harika bir şey. Benim altımda buzun üstünde olmak onun yaşında uygun değil. Onun kadroda olması çok özel, bunun için bir şeyler planladık. Taktikler onun tarzına uyarlanmalıdır. Motor'a karşı iyi bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum. Sonuç olarak gl alamadık, bu bir artı. Ancak takım olarak Mlada Boleslav'ı geçebilmemiz için çorba kalesine gol atıp puan toplamamız gerekiyor.

Taktikleri Jgro'ya nasıl uyarlarsınız?
Elbette hız o kadar yüksek değil, bu yüzden birbirimize yakın durmaya, birlikte olmaya ve diski çok fazla fırlatmamaya çalışıyoruz. Ayrıca oyunu uzatmayın, o zaman bir yandan diğer yana gitmeniz gerekir. O büyük, güçlü, pakı köşede istiyor, oraya vurmak istiyor. O kadar eğlendik ki, dinliyormuş gibi yaptık. (smv)

O, ama aynı zamanda sen de deneyimli bir tavuğa srii sekiz domuz eti nasıl verdi?
Kolay değil, yine dibe düştük, biraz zaman alacak. Eski mememin biraz konuşması var ama yine pek fazla değil. Bunu kırmaya çalışalım. Başladığımdan bu yana yaptığım son iki kurtarışta performansım fena değildi. Evde sadece iki vc gl yapmamız gerekiyor. Daha sonra puan toplayın. Çabucak birbirlerini kurtaracaklar, Karlovy Vary'ye gidiyoruz, kazıp oyun oynayalım. Geçen sefer orada kazandık, bunun üzerine inşa etmek istiyoruz.

Ayı kaçırdınız ve lütfen onları nasıl geri alabilirsiniz?
Bu kadar uzun süre uzakta olmak kolay değil. yaşlandın mı, geri döndün. Aynı sakatlık nedeniyle ikinci bir ara verdim. Hoş bir şey yok. Litvnov'daki ilk maçta uzun süre iyiydim, bacaklarım biraz ağırdı. Eğer yüklü bir programımız varsa, bunun iyileşmeme yardımcı olacağını ve daha da iyiye gideceğini biliyorum. Bir şekilde çocuklara yardım etmeye çalışacağım.

Kladensk Michael Frolk, Filip Pikryl'i Esch Budjovice'den buza gönderdi

Bana ne oldu?
Kötülük benim sözümdü, bunu koltuk altlarıma boyadım. Durumu kötü, umarım iyi olur.

Sezonun ikinci yarısında umurunda bile değildin. Neden Motora karşı bağırdın?
Kaleye doluşmalıyız, aç olmalıyız. Kalecileri iyi bir pak gördü, biz devrenin gerisindeydik, ona bir tane verdik. Kendinizi kaleye doldurmanız gerekiyor. Diski görür görmez her şeyi yakalayın, Bezelye iyidir.

Senin de ilkokul birinci sınıfın vardı, Tyke'da öğretmendin.
Bana pek uymadı. Yaklaştığımda diski yukarı çekip kızdırmam gerekiyor. J Kotou topu ayağının altına aldı ve stel vuruşu kaçırdı. Bir şansımız vardı ama artık kaleciye gerçekten söylemeliyiz, onu korumasını, maske takmasını, böylece yıldızları maviden görmemesini sağlamalıyız. Güneşin gücünü art arda iki kez teslim ettik, ne yazık ki bunu çekim dalgasına bağlayamayız. Gidilecek güzel noktalar var, onların peşinden gitmemiz lazım.

Kladensk'li Radek Smolek, Eskobudjovice'li Dominik Hrachovina'nın golünü tehdit etti

Geçen yıl pratikte gol yakalayamayan Letonyalı Mitens bizim için ilk çıkışını yaptı. Pekvapil vs?
Harika bir performans sergiledi, çok çalıştı, harika adımlar attı, kendinden emin görünüyordu. Bu kadar uzun süre oynayıp yeni lige çıkmak onun için zor olsa gerek. Umarız hayatta kalır. Bununla iyi mücadele etti. Maalesef göremediğimiz zaman bazı noktalara değinmek durumunda kalıyoruz.