Araba çarptı, polis bisiklet bölme duvarına çarptığında öldü | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod
GURUGRAM: 27 yaşındaki bir polis memuru, kendisine yetişmeye çalışan iki tekerlekli bir arabanın yanından geçtiği sırada bisikletten düşüp kafasını çite çarptıktan sonra öldü.
Kaza, Cumartesi günü saat 03.00 sıralarında, memurun kısa süre sonra meydana geldi. Lalit Kumar, kuzeniyle Bakhtawar Chowk yakınlarında tanışmıştı. Lalit, Sadar Polis Karakolunda bilgisayar operatörüydü.
“Ağabeyim Sector 50 karakoluna gidiyordu. Kraliyet Enfield. Bakhtawar Chowk yakınlarında buluştuk ve o gitti. Sadece birkaç metre ötede, hız yapan bir araç, sollamaya çalışan kardeşimin bisikletine yandan çarptı. Polis, dengesini kaybedip yolda kaydı Manjeet KumarLalit’in kuzeni.
Bisiklet, çarpmanın etkisiyle birkaç metre kaymaya devam etti, ancak bölmeye çarptığında durdu. Lalit’in kafası beton yapıya çarptı ve kan akmaya başladı.
“Olay yerine koşmaya başladım ama araba çoktan uzaklaşmıştı. Numarayı yazamadım. Yoldan geçen bazı kişiler, Lalit’i Medanta Hastanesine götürmeme yardım etti ve orada doktorlar, vardıklarında onun öldüğünü bildirdiler” dedi.
Kuzeni Lalit’in yakın zamanda evlendiğini ve birkaç ay içinde bir çocuk beklediğini söyledi. Eşinin yanı sıra yaşlı anne babasını da evde bıraktı.
“Bir araca çarptı ve başından ciddi şekilde yaralandı. Acil servise götürüldüğünde ölmüştü. tarıyoruz CCTV alanın görüntüleri. Kısa sürede aracın bulunduğu ve sürücüsünün yakalanacağı öğrenildi. Lalit Kumar, kaza olduğunda bazı dokümantasyon çalışmaları için Sektör 50 karakoluna gidiyordu” dedi.
Memur, Lalit’in kask takıp takmadığı sorulduğunda, “Tüm güvenlik ve trafik kurallarına uyuyordu” yanıtını verdi.
Manjeet şikayette bulunduktan sonra, bir KÖKNAR Sektör 50 Polis Karakolunda IPC’nin 279 (Dikkatsiz Sürüş), 304A (İhmalden Ölüm) ve 427 (Nedensel Zarar) Bölümleri uyarınca kimliği belirsiz sürücüye karşı tescil edildi.