Adam cemiyetin güvenlik görevlisini vurdu, rezerve edildi | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod
GURUGRAM: Bildirildiğine göre bir adam rezerve edildi bir gardiyana ateş et Perşembe günü Gurugram’ın 82. Sektöründeki bir dernekten. Polis Cumartesi günü yaptığı açıklamada, güvenlik görevlisi Shivam Sachan’ın kurşundan kaçtığını söyledi.
Sachan güvenlik şirketi HDS’nin sahibini arayarak Ishwar isimli bir kişinin cemiyet kapısında bulunan 5 korumayı tehdit ettiğini ve kötü muamelede bulunduğunu söyledi.
“Shivam’dan telefonu adama vermesini istedim. Ama onunla konuştuğumda beni tehdit etmeye ve darp etmeye bile başladı. Beni Gurugram’da görürse öldüreceğini söyledi. Bu sırada telefonda kurşun sesi duydum” dedi güvenlik şirketinin sahibi Aditya Ranjan polise.
Adam, Aditya ile konuşurken Shivam’a kurşun sıktı. Kurşun Shivam’a isabet edecekken başını yana eğdi ve mermi duvara çarptı. Polis, kısa bir süre sonra kalabalığın toplandığını ve adamın kaçtığını söyledi.
Bundan sonra Aditya olay yerine ulaştı ve Shivam’ı oraya götürdü. Çerkez Daula karakola ihbarda bulunmak.
Şikayete dayanarak, adam IPC Bölüm 286 (Patlayıcı Madde İçeren İhmalkar Davranış), 506 (Cezai Taciz) ve Silah Yasasının Bölümleri uyarınca kayıt altına alındı.
Polis memuru, “Şüpheliyi arıyoruz. Kısa süre içinde tutuklanacak” dedi.