3 Cotton Univ öğrencisi Bjp liderine ‘saldırı’dan tutuklandı | Guwahati Haberleri

OrumA

Member

GUWAHATI: Polis, Pazar günü bir yerel mahkemenin Cotton Üniversitesi’nden üç öğrenciyi Cumartesi günü bir BJP liderine saldırdıkları iddiasıyla tutuklanmalarının ardından bir gün boyunca polis nezaretine gönderdi.
ACP Prithviraj Rajkhowa, polisin öğrencilerden dört gün gözaltı talebinde bulunduğunu, ancak yalnızca bir gün alıkonulduğunu söyledi.
Cuma günü, BJP Guwahati Bölge Komitesi Genel Sekreteri Bijoy patak 23:30 civarında yol kenarındaki bir durakta bir fincan çay içmek için özel arabasını Guwahati istasyonuna park etmişti.
Alkollü oldukları öğrenilen 3 öğrenci bisikletlerine binerek araca çarptı.
Pathak, “Guwahati istasyonunun yakınında çay içmek için arabamdan inmek üzereydim ki arkadan üç genç bisikletle geldi ve aracıma çarptı. Sarhoş gibiydiler. Onlara neden alkollü araba kullandıklarını sorduğumda, kaba davrandılar ve arkadaşlarını aradılar. 30’a yakın genç gelip beni sopa ve sopalarla dövmeye başladı.”
Daha sonra polis onu hastaneye götürdü Guwahati Tıp Fakültesi ve Hastanesi tıbbi yardım için.
Hastane yetkilileri, kafasına 21 dikiş atıldığını söyledi.
Göre KÖKNAR Pathak tarafından açılan davada, polis Cumartesi günü üç öğrenciyi tutukladı. Davayla ilgili olarak birkaç öğrencinin daha gözaltına alınabileceğini söylediler.