2 Yolculuk yapın, araba ile uçuşlar, telefon sürücüsü ve ₹3k nakit | Haberler

KimeroS

Global Mod
Global Mod

Gurgaon: Yolcu kılığına giren iki kişinin Perşembe gecesi sürücüyü dövdükten sonra otomatik çekçek, cep telefonu ve 3.000 Rs nakit parayla kaçtığı bildirildi.
A KÖKNAR Sektör 10A Polis Karakolu’na kayıtlıdır. Aslen Bihar’lı olan ve ailesiyle birlikte şehirdeki Surat Nagar 2. Aşama’da yaşayan suçlayıcı Dhanji (45), polise olayın yakınında meydana geldiğini söyledi. Dundahera sınır.
“Perşembe akşamı Dundahera sınırında yolcu bekliyordum. O sırada iki adam, Sektör 37D’ye gitmek için arabamı ayırttı. Gidecekleri yere vardığımda, onları yakın bir yere bırakmamı istediler. Ramprastha DerneğiBunun için onlardan 100 Rs daha istedim ve kabul ettiler, ”dedi Dhanji.
Ancak ikili, varış noktasına vardıklarında onu alt etti ve aracıyla kaçtı. “Dışarısı karanlıktı ve Ramprastha Derneği’ne ulaştıktan sonra dışarı çıkmalarını istedim ama anahtarları aldılar. Direndiğimde sanıklardan biri beni arkadan yakaladı ve bir diğeri cep telefonumu ve cebimden 3.000 Rs’yi kaptı. Beni dövmeye başladılar, beni yol kenarına ittiler ve otomatik çekçekimle kaçtılar” diye ekledi.
Şikayet üzerine sanıklar eksik kayıt yaptırdı IPC Bölüm 379B (zorla kapmak için) ve 34 (genel niyet).
“Şüphelinin kimliğini tespit etmek için bölgede kurulu güvenlik kameralarının görüntülerini tarıyoruz. Sektör 10 A polis karakolundan ASI Pawan Kumar, “Şüphelileri tutuklamak için ekipler oluşturduk” dedi.
Olay, bildirildiğine göre dört kişinin, sürücüyü bir saat rehin tuttuktan ve şehirde ona saldırdıktan sonra bir araba ile kaçmasından bir gün sonra meydana geldi.